Darček na Deň matiek: stavte na praktickú eleganciu
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 28.4.2012 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Čo by mamám k ich sviatku urobilo skutočnú radosť? Potešilo by ich niečo praktické alebo skôr niečo pekné? Túto otázku si kladie väčšina ľudí nielen pred Dňom matiek. Drahé darčeky pritom nie sú vôbec potrebné. Mamu, s ktorou sa nestretávate tak často ako by ste chceli, oveľa viac poteší telefonát a pár milých slov. Pomôcť môže telefón emporiaELEGANCEplus – elegantný mobil s ľahkou obsluhou, ktorý vám umožní zostať s mamou v kontakte každý deň. Je štýlový a zároveň veľmi praktický – ponúka čitateľný displej a veľkú klávesnicu. Postranné tlačidlá umožňujú jednoduchý prístup k jednotlivým funkciám telefónu. Nechýba ani decentné núdzové tlačidlo pre krízové situácie.

Štýlový a praktický telefón emporiaELEGANCEplus s jednoduchou obsluhou poteší každú mamu

 

Čo by mamám k ich sviatku urobilo skutočnú radosť? Potešilo by ich niečo praktické alebo skôr niečo pekné? Túto otázku si kladie väčšina ľudí nielen pred Dňom matiek. Drahé darčeky pritom nie sú vôbec potrebné. Mamu, s ktorou sa nestretávate tak často ako by ste chceli, oveľa viac poteší telefonát a pár milých slov. Pomôcť môže telefón emporiaELEGANCEplus – elegantný mobil s ľahkou obsluhou, ktorý vám umožní zostať s mamou v kontakte každý deň. Je štýlový a zároveň veľmi praktický – ponúka čitateľný displej a veľkú klávesnicu. Postranné tlačidlá umožňujú jednoduchý prístup k jednotlivým funkciám telefónu. Nechýba ani decentné núdzové tlačidlo pre krízové situácie.  

 

Mobilný telefón emporiaELEGANCEplus si obľúbi každá mamina. Už na prvý pohľad vás upútajú oblé hrany, čisté línie, lesklý čierny povrch a ovládacie prvky z brúseného hliníku. Pre rakúsku značku emporia je samozrejmá vysoká odolnosť a kvalitné spracovanie telefónu. Príjemné ovládanie zaistia väčšie tlačidlá s výbornou odozvou stlačenia a kontrastný, ľahko čitateľný displej. Väčšinu funkcií telefónu je možné obsluhovať cez postranné tlačidlá, a preto nie je potrebné vyhľadávanie v menu telefónu.

 

Pre domáce použitie je vhodný praktický stojan, ktorý zároveň slúži aj ako nabíjačka. Zabudované reproduktory v stojane umožňujú pohodlné telefonovanie cez hlasitý odposluch. Mama sa tak s vami môže rozprávať aj popri domácich prácach. Pre krízové situácie je telefón vybavený tlačidlom núdzového volania. Po jeho stlačení sa spustí program volania na päť predvolených čísel. Telefón emporiaELEGANCEplus dokáže rozpoznať, že volaný nezdvihol a spustila sa odkazová schránka a v takom prípade začne vytáčať ďalšie predvolené číslo. Volanie ohrozenej osoby o pomoc tak nezostane v odkazovej schránke.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.