NOVINKY MISTRAL Biely čaj Mango a Jazmín a MISTRAL Biely čaj a mandarínka
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 12.4.2012 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Biely čaj sa považuje za „šampanské“ medzi čajmi. Čajové lístky sa oberajú ešte pred rozvinutím a zberajú sa len čajové púčiky s prvými dvomi výhonkami. Biely čaj je pomerne vzácny najmä pre jeho regeneračné a omladzujúce účinky pre pleť. V tradičnej čínskej medicíne sa stal súčasťou rôznych elixírov mladosti a sily. Obsahuje antioxidanty, ktoré spomaľujú proces starnutia a redukujú príznaky stresu viditeľné na pleti. Najjemnejší čaj spomedzi všetkých je jedinečný i tým, že znižuje hladinu cholesterolu a riziko vzniku srdcovo – cievnych ochorení. Čajoví experti značky MISTRAL pripravili pre vás novinky v podobe Bieleho čaju s mangom a jazmínom a Bieleho čaju s mandarínkou. Dovoľte vzácnym darom z prírody pestovať vašu krásu, aby „rozkvitla“ naplno.

S bielym čajom omladnete

Biely čaj sa považuje za „šampanské“ medzi čajmi. Čajové lístky sa oberajú ešte pred rozvinutím a zberajú sa len čajové púčiky s prvými dvomi výhonkami. Biely čaj je pomerne vzácny najmä pre jeho regeneračné a omladzujúce účinky pre pleť. V tradičnej čínskej medicíne sa stal súčasťou rôznych elixírov mladosti a sily. Obsahuje antioxidanty, ktoré spomaľujú proces starnutia a redukujú príznaky stresu viditeľné na pleti. Najjemnejší čaj spomedzi všetkých je jedinečný i tým, že znižuje hladinu cholesterolu a riziko vzniku srdcovo – cievnych ochorení. Čajoví experti značky MISTRAL pripravili pre vás novinky v podobe Bieleho čaju s mangom a jazmínom a Bieleho čaju s mandarínkou. Dovoľte vzácnym darom z prírody pestovať vašu krásu, aby „rozkvitla“ naplno.

MISTRAL Biely čaj Mango a Jazmín

Biely čaj pochádza z  mladých lístkov čajovníka s vysokým obsahom antioxidantov a blahodarnými účinkami na organizmus. Experti značky MISTRAL pripravili pre milovníkov čaju špeciálnu kombináciu bieleho čaju s jazmínom a mangom. Jazmínový kvet je jedinečnou ingredienciou pridávanou do čajov. Otvára sa len v noci a môže byť odtrhnutý iba skoro ráno, keď sú jeho jemné lupene zavreté. Lupienky sa začnú otvárať medzi šiestou a ôsmou hodinou večer, keď sa teplota opäť zníži. Takto otvorené kvety sa položia do určitej vzdialenosti od lístkov sušeného čaju, ktorý nasaje ich vôňu. MISTRAL Biely čaj Mango a Jazmín je jemný a voňavý, pričom kúsok exotického manga premení pitie čaju na výnimočný gurmánsky zážitok. www.mistraltea.sk

 

MISTRAL Biely čaj a mandarínka

 neotvorených čajových pupeňov a mladých lístkov čajovníka. Vysoký obsah antioxidantov ho radí medzi najzdravšie nápoje dneška. Urobte si radosť so šálkou MISTRAL Bieleho čaju a mandarínka. Je ľahký, chutný, jemne nasladlý, pričom mandarínka mení tento čaj na osviežujúci nápoj. V tradičnej čínskej medicíne sa dokonca sušené kúsky mandarínky používali na úpravu chi  - vnútornej energie človeka. Vychutnajte si svoju chvíľu luxusu s týmto výnimočným čajom kedykoľvek sa rozhodnete.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.