Prvá pomoc pri hojení rán
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 5.4.2012 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Výživný gél podporuje regeneráciu pokožky, pomáha rýchlejšie hojiť rany, zlepšuje tvorbu kožného tkaniva a tým znižuje tvorbu jaziev.

Výživný gél podporuje regeneráciu pokožky, pomáha rýchlejšie hojiť rany, zlepšuje tvorbu kožného tkaniva a tým znižuje tvorbu jaziev.

Jarné obdobie je na dlho očakávané športy a šantenie na tráve ako stvorené. Výlety, turistika, nové prostredia, to všetko si priam koleduje o malú nehodu či úraz. Odreté kolená, štípance či iné drobné poranenia sú takmer na dennom poriadku. Nič vážne nehrozí, ak sa okamžite naordinuje správna medicína, ktorá zabráni infekcii či nepríjemnému zápalu.

Jemný Beta glucan gél je dermatologicky testovaná, neparfumovaná emulzia s obsahom beta-1,3/1,6-D-glucanu. Výživný gél podporuje regeneráciu pokožky, pozitívne pôsobí na ochranu pred jej poškodením. Prispieva ku kvalitnému a rýchlemu hojeniu rán, má pozitívny vplyv na tvorbu kožného tkaniva a tým znižuje riziko tvorby hlbokých a výrazných jaziev. Beta glucan gél má navyše výborné podporné vlastnosti pri hojení atopických ekzémov, dermatitíd a ostatných kožných problémov. Používanie Beta glucan gélu pôsobí aj na vyhladzovanie vrások.

Beta glucan gél, Natures, www.natures.sk, 50 ml, predaj v lekárni©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.