Kráľovský pocit s novým Silanom Royal
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 20.2.2012 16:52
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Snáď každú ženu očarí predstava žiarivého života na kráľovskom dvore - dámske šatníky s prekrásnymi večernými róbami a šperkovnice plné drahocenných klenotov. Vďaka novinke Silan Royal môžete teraz pôvab kráľovského štýlu zažiť aj vy. Nová prémiová aviváž od firmy Henkel prináša iskru vznešenosti a prepychu v každej pracej dávke. Vďaka Silan Royal sa budete po celý deň cítiť výnimočná a obdivovaná ako na kráľovskom dvore.

Snáď každú ženu očarí predstava žiarivého života na kráľovskom dvore - dámske šatníky s prekrásnymi večernými róbami a šperkovnice plné drahocenných klenotov. Vďaka novinke Silan Royal môžete teraz pôvab kráľovského štýlu zažiť aj vy. Nová prémiová aviváž od firmy Henkel prináša iskru vznešenosti a prepychu v každej pracej dávke. Vďaka Silan Royal sa budete po celý deň cítiť výnimočná a obdivovaná ako na kráľovskom dvore.

Nový inovatívny rad Silan Royal dodá bielizni nádhernú iskrivú vôňu. Prenesie vás do luxusného sveta aristokratickej spoločnosti, kde sa ženy cítia naozaj oslňujúco. Vaša bielizeň bude nielen úžasne voňavá, ale aj hebká a jemná na dotyk.

Silan Royal ponúka tri luxusné vône, ktoré odhalia v každej žene ozajstnú kráľovnú:

Ø so Silanom Royal Gold sa budete cítiť nádherná;

Ø so Silanom Royal Black vám nebude chýbať obdiv;

Ø so Silanom Royal Pearl sa stanete elegantnou dámou. Prevonia vaše oblečenie zmyselnou ovocnou vôňou. Vďaka zmesi bergamotu a jablka vás  opojí dlhotrvajúcou vôňou, ktorá vás prenesie do kráľovského sveta luxusu.

Nechajte seba a svoje oblečenie rozmaznávať luxusnou vôňou nového Silanu Royal.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.