Navarte si ‚u vás doma‘ s Vojtom Artzom!
Autor(ka) : Petra
Dátum a čas : 29.11.2011 00:00
Kategória : Knihy
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Kto by nechcel nahliadnuť priamo do kuchyne renomovaného šéfkuchára a s jeho pomocou sa naučiť pripravovať rýchle, zdravé a chutné jedlá podľa najnovších trendov? Presne túto možnosť prináša všetkým priaznivcom gastronómie známy slovenský šéfkuchár Vojto Artz vo svojej novej kuchárke s príznačným názvom „U vás doma“.

Kto by nechcel nahliadnuť priamo do kuchyne renomovaného šéfkuchára a s jeho pomocou sa naučiť pripravovať rýchle, zdravé a chutné jedlá podľa najnovších trendov? Presne túto možnosť prináša všetkým priaznivcom gastronómie známy slovenský šéfkuchár Vojto Artz vo svojej novej kuchárke s príznačným názvom „U vás doma“.

 

Hviezda televíznych show o varení a držiteľ množstva ocenení z celosvetových kuchárskych súťaží, ale aj autor niekoľkých úspešných kníh pôsobiaci v spoločnosti METRO ako školiteľ šéfkuchárov pre vás tento raz pripravil výber 73 skvelých receptov. Vďaka nim sa aj vy môžete stať elitným šéfkuchárom vo vlastnej kuchyni a variť podľa svetových trendov, navyše zo surovín, ktoré nájdete bežne v predaji – napríklad aj u hlavného partnera novej kuchárky METRO Cash & Carry, na ktoré sa pri výbere kvalitných a čerstvých prísad spolieha aj samotný Vojto.  Učte sa od toho najlepšieho a objavte množstvo dobrých rád a tipov na nové, moderné jedlá, ale aj úplne novú tvár overenej klasiky!

 

Novú knihu Vojta Artza U vás doma, ktorá môže byť aj skvelým darčekom pod vianočný stromček, nájdete v kamenných aj internetových kníhkupectvách alebo na stránke www.hotelier.sk.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.