Kvalita, s ktorou ušetríte
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 9.8.2011 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Spoločnosť Miele sa pri výrobe svojich produktov vždy zameriavala na kvalitu, dlhú životnosť a šetrnosť voči životnému prostrediu. Potvrdzuje to aj limitovanou sériou prístrojov starostlivosti o bielizeň Gala. V spolupráci so spoločnosťou Západoslovenská energetika, členom skupiny E.ON, ponúka špeciálny bonus v hodnote 160 eur na každý prístroj.

Spoločnosť Miele sa pri výrobe svojich produktov vždy zameriavala na kvalitu, dlhú životnosť a šetrnosť voči životnému prostrediu. Potvrdzuje to aj limitovanou sériou prístrojov starostlivosti o bielizeň Gala. V spolupráci so spoločnosťou Západoslovenská energetika, členom skupiny E.ON, ponúka špeciálny bonus v hodnote 160 eur na každý prístroj.

 

Životné prostredie nešetríte len vďaka nízkym hodnotám spotreby. Dôležitú úlohu zohráva aj životnosť samotných prístrojov. Miele je v tomto ohľade skutočne nekompromisné a testuje svoje výrobky tak, aby vydržali v nepretržitej prevádzke až 10 000 hodín, čo v bežnej domácnosti zodpovedá životnosti až 20 rokov. Žiaden iný výrobca domácich spotrebičov netestuje svoje produkty tak prísne. Dôkazom je aj fakt, že vďaka svojej kvalite sa práčky Miele stali absolútnymi víťazmi už v 70 spotrebiteľských testoch po celom svete.

 

Bez kompromisov na povrchu aj vo vnútri

 

Pri práčkach a sušičkách Miele sa nemusíte obávať toho, že by prístroje po rokoch stratili svoj belostný vzhľad. Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť emailuje Miele ich prednú stenu. Email je nielen farebne stály, ale navyše sa veľmi ľahko čistí a je odolný voči poškriabaniu a korózii, takže vaše prístroje budú dlho ako nové.

 

 

Automatická práčka aj sušička Gala sú vybavené patentovaným voštinovým bubnom. Ten je vďaka svojej výnimočnej štruktúre šetrný voči vašej bielizni. Znížený počet zmenšených otvorov v bubne práčky navyše zaručuje minimálnu tvorbu žmolkov a vaša bielizeň si tak zachová dlhší čas svoj pôvodný vzhľad. Postarajú sa o to aj špeciálne programy presne prispôsobené potrebám jednotlivých druhov textílií. Automatická práčka Gala je napríklad vybavená programami na ručné pranie vlny, hodvábu či košieľ. Samozrejmosťou je patentovaný program automatika, vďaka ktorému nemusíte bielizeň triediť podľa materiálov, ale len podľa farieb. Práčka vďaka senzorom prispôsobí program aktuálnej náplni.

 

O finálny výsledok sa následne postará sušička Miele Gala. Pri sušení vzniká v priehlbinách voštinového bubna vzduchový vankúš, na ktorom textílie zľahka pristávajú. Sušia sa šetrnejšie a vykazujú menšie množstvo záhybov, čo podporuje aj inteligentná reverzná funkcia bubna. Vďaka senzitívnemu systému sušenia, pri ktorom elektronika sušičky meria zostatkovú vlhkosť bielizne s ohľadom na kvalitu a tvrdosť vody, máte vždy zaručený optimálny výsledok sušenia.

 

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.