Vyberte sa toto leto do Švédska! Je to bližšie a lacnejšie, ako si myslíte! Výlet s IKEA začína!
Autor(ka) : Ĺenka
Dátum a čas : 19.7.2011 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

IKEA opäť prekvapí svojich zákazníkov jedinečnou ponukou. Vzhľadom na svoje švédske korene predstaví v lete verejnosti veľa zaujímavých miest z tejto krajiny. Cestovanie do Švédska tak bude jednoduché a cenovo dostupné, tak ako je zvykom pri ostatných ponukách z IKEA.

 

IKEA opäť prekvapí svojich zákazníkov jedinečnou ponukou. Vzhľadom na svoje švédske korene predstaví v lete verejnosti veľa zaujímavých miest z tejto krajiny. Cestovanie do Švédska tak bude jednoduché a cenovo dostupné, tak ako je zvykom pri ostatných ponukách z IKEA. 

 

Prví zákazníci navštívia Švédsko už 7. júla. Pripravené bude všetko, čo má dobrá dovolenka obsahovať: zaujímavé miesta, švédske suveníry, švédsky program pre deti i dospelých. Takúto ponuku si predsa nemôžete nechať ujsť!

 

IKEA vám uľahčí plánovanie a rezerváciu vašej cesty! Najjednoduchšiu cestu do Švédska nájdete pomocou plánovača trasy: www.IKEA.sk/planovaccesty. Nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate, IKEA vám ukáže tú najrýchlejšiu cestu do Švédska.

 

Dúfame, že si cestovanie s IKEA užijete. Viac užitočných informácií nájdete na www.IKEA.sk/planovaccesty .©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.