Wella predstavuje nový rad produktov Wella Pro Series
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 27.5.2011 21:16
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Sú veci, ktoré sa nedajú nahradiť - ako pocit práve vytvoreného účesu od kaderníka. A tak Wella, synonymum pre profesionálne účesy a produkty, prináša tento pocit bližšie k vám. So svojimi 130-ročnými skúsenosťami patrí k popredným značkám na svete s bohatými odbornými znalosťami v profesionálnych kaderníckych službách, vďaka ktorým prináša inovácie a určuje trendy pre účesy budúcnosti. Nová Wella Pro Series je toho príkladom, kedy experti invenčnej značky ponúkajú nový rad profesionálnych produktov pre domácu starostlivosť. Vďaka štyrom variantom za dostupnú cenu si teraz budete môcť vybrať tú najvhodnejšiu starostlivosť o vaše vlasy - Shine, Volume, Color či Repair šampóny a kondicionéry vyčarujú pocit kaderníckeho salónu u vás doma.

Sú veci, ktoré sa nedajú nahradiť - ako pocit práve vytvoreného účesu od kaderníka. A tak Wella, synonymum pre profesionálne účesy a produkty, prináša tento pocit bližšie k vám. So svojimi 130-ročnými skúsenosťami patrí k popredným značkám na svete s bohatými odbornými znalosťami v profesionálnych kaderníckych službách, vďaka ktorým prináša inovácie a určuje trendy pre účesy budúcnosti. Nová Wella Pro Series je toho príkladom, kedy experti invenčnej značky ponúkajú nový rad profesionálnych produktov pre domácu starostlivosť. Vďaka štyrom variantom za dostupnú cenu si teraz budete môcť vybrať tú najvhodnejšiu starostlivosť o vaše vlasy - Shine, Volume, Color či Repair šampóny a kondicionéry vyčarujú pocit kaderníckeho salónu u vás doma.

Wella Pro Series dáva každému možnosť vytvoriť si posledné účesové hity s neobmedzenými možnosťami. Wella Pro Series Academy ponúka vzdelávací program šitý na mieru - na stránke  www.youtube.com/WellaProSeriesSK nájdete bohaté informácie o posledných trendoch v účesoch a technike pre módny vzhľad, vďaka ktorej účes vydrží celý deň.

Nikto nepozná vaše vlasy lepšie ako vy a Wella Pro Series vám dá všetko, čo potrebujete, aby ste sa stali expertmi na krásu a starostlivosť o vaše vlasy. Nové produkty sú dostupné v obchodoch v červenom alebo v bielom balení. S produktmi Wella Pro Series, expertom vo vlasovej starostlivosti za dostupnú cenu, dosiahnete taký účes, ako by ste práve navštívili svojho kaderníka.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.