NOVÉ PAMPERS PREMIUM CARE S TECHNOLÓGIOU DRY MAX™ EŠTE TENŠIE A SUCHŠIE - NAJVÄČŠIA INOVÁCIA ZA POSLEDNÝCH 10 ROKOV
Autor(ka) : eva
Dátum a čas : 7.12.2010 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA NEUVERITEĽNEJ SUCHOSTI A TENKOSTI PLIENOK, KTORÉ CHRÁNIA DETSKÚ POKOŽKU

revolučná technológia  neuveriteľnej suchosti a tenkosti plienok, ktoré chránia detskú pokožku

Nové plienky Pampers Premium Care s revolučnou technológiou DryMax™ sú ultra suché a až o 20% tenšie. Zabezpečia mamičkám jedinečnú starostlivosť o jemnú pokožku  bábätka . Práve pokožka predstavuje pre dieťa  dôležitý  zmyslový orgán, vďaka ktorému komunikuje a cíti matkin láskavý dotyk. 

Prednosti plienok Pampers Premium Care:

Suchosť - vďaka prevratnej technológii  Dry Max™ obsahuje jadro plienok Pampers špeciálne vyvinutý vysoko absorpčný gélový materiál (AGM = Absorbent Gelling Material), ktorý zachytáva a udržiava tekutinu na svojom mieste. Testy potvrdili, že táto nová technológia zabezpečí sucho počas 12 hodín – aj počas noci.  

Tenkosť  - vďaka novej vzdušnejšej technológii (AFF = Airfelt Free Technology) v Dry Max™ jadre sa z plienok odstránila skoro celá papierová výplň. Takže napriek tomu, že sú plienky až o 20% tenšie, dokážu absorbovať až 10-násobok svojej váhy.

Táto jedinečná kombinácia prináša inováciu, ktorú v konečnom dôsledku ocenia nielen mamičky, ale aj spokojné bábätká.

Bábätka sa zvyčajne vyprázdňujú 15-krát denne a vylúčia približne 60 ml moču. Plienky Pampers Premium Care s Dry Max™ zabraňujú nepríjemným pocitom vlhkosti. Pokožka je tak bezpečne chránená a bábätká dokážu naplno vnímať matkinu lásku, ktorú im svojim dotykom poskytuje. Každé dieťa potrebuje vedieť, že je milované.

Inštruktorka kurzu masáží dojčiat Mgr. Zlatica Jursová Zacharová hovorí: „Keďže bábätká ešte neregistrujú logický význam slov, najväčším komunikačným orgánom, ktorý prenáša základné zmysly sa stáva pokožka. Dotyk sa tak stáva najlepším prostriedkom, ako sa dorozumieť so svojim bábätkom. Ideálne sú v tomto období masáže dojčiat, ktoré okrem overených zdravotných benefitov, podporujú tiež vzájomnú citovú väzbu a prispievajú k lepšiemu porozumeniu. Masáž dojčiat je o vzájomnom hľadaní, porozumení a rešpekte.“

                                                                                        

S plienkami Pampers Premium Care s technológiou DryMax™ poskytujú mamičky maximálnu ochranu pokožky svojmu bábätku. Sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky mamičiek na hebkosť a to použitím jemných materiálov vo vnútri ako aj na povrchu plienky. Štruktúra vrchnej vrstvy pripomína včelí plast. Má mnoho malých otvorov navrhnutých tak, aby umožnili preniknutie tekutej stolice a moču do plienky čo najrýchlejšie a zabránili  tak styku s detskou pokožkou. Navyše obsahujú päť pásikov pleťového mlieka s výťažkami  aloe vera, ktoré zabraňujú podráždeniu pokožky. Sú jemné a mäkké ako perinka.

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.