Donatella Versaceová otvorene hovorí o svojej závislosti od drog
Autor(ka) : Jana Konečná
Dátum a čas : 26.4.2005 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Drogová závislosť talianskej módnej dizajnérky Donatelly Versaceovej sa začala v 32. roku jej života, keď brala kokaín hlavne na večierkoch v New Yorku a Los Angeles.

Drogová závislosť talianskej módnej dizajnérky Donatelly Versaceovej sa začala v 32. roku jej života, keď brala kokaín hlavne na večierkoch v New Yorku a Los Angeles.
    
"Užila som si vtedy veľa zábavy. Bolo to najlepšie obdobie môjho života," povedala dnes už 50-ročná Versaceová pre tohtomesačné vydanie magazínu Vogue. Vraždy jej brata Gianniho v roku 1997 ju síce načas prinútila prestať brať kokaín, avšak toto odhodlanie jej dlho nevydržalo.

"Prestala som brať drogy kvôli tomu, čo sa stalo. Nemohla som si dovoliť prísť neskoro do práce, lebo Gianni tam už nebol, Musela som organizovať prácu, rodinu. Celý môj život sa úplne zmenil. Avšak od drog som si celkom neodvykla," priznáva sa Donatella. Keď začala brať opäť kokaín, obyčajne si ho zmiešala so sedatívami. Následne však bojovala s chronickým bolením hlavy.
    
Na samé dno spadla po svojej prehliadke dámskej módy v marci 2004. "Plakala som, smiala som sa, spala som, ľudia ma nechápali. Ak by som následne neabsolvovala odvykaciu kúru, asi by som umrela," dodáva. Ihneď po oslave 18. narodenín svojej dcéry Allegry sa teda Donatella rozhodla odísť na odvykaciu kúru do americkej Arizony, kde strávila päť týždňov. "V súčasnosti som nabehla na úplne iný štýl života. Moje dni vyzerajú úplne inak. Už nechcem byť závislá od drog," povedala šéfka módneho impéria.

Copyright©2004 TASR©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.