Ako sa robí pop-star
Autor(ka) : Zuzana Konečná
Dátum a čas : 6.2.2004 00:00
Kategória : Dokonalá
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

K tomu, aby ste sa stali pop star potrebujete viac ako talent tým štylistov, návrhárov, choreografov a manažérov. Je to o tom, že každé dievča, ktoré je roztomilé, má aspoň priemerný hlas a je ochotná tvrdo pracovať, môže sa stať popovou megastar

K tomu, aby ste sa stali pop star potrebujete viac ako talent tým štylistov, návrhárov, choreografov a manažérov. Je to o tom, že každé dievča, ktoré je roztomilé, má aspoň priemerný hlas a je ochotná tvrdo pracovať, môže sa stať popovou megastar.

Život speváčky sa však omnoho ľahšie sníva ako žije. Taká začínajúca hviezda totižto nie je stredobodom vesmíru, ale materiálom pre prácu celého týmu odborníkov, ktorí z nej tu pravú divu ešte len urobia. Teda pokiaľ je ochotná ich počúvať na slovo. Prvým predpokladom k úspechu v akomkoľvek obore showbussinesu je dokonalé telo. Nech to stojí čo to stojí, musí ho potencionálna pop-star vlastniť a udržiavať ho stále vo forme.
Ďalším dôležitým faktorom ovplyvňujúcim popularitu je image. A to predovšetkým oblečenie. K úspechu v módnych rubrikách nestačí iba dobrý návrhár. Musí to byť niekto, kto štýl novej hviezdy vybrúsi k úplnej dokonalosti - renomovaný štylista. Napríklad Britney Spears. Podľa mnohých kritikov sa oblieka úplne nevkusne, ale zaberá to, jej fanúšikovia jej štýl zbožňujú a napodobňujú. Obliekať pop-star totiž podľa štylistov znamená zabudnúť na všetky bežné estetické normy. Musí totiž vytvoriť niečo jedinečné.
Ale nie len image vyrába produkt zvaný pop-star. Nahrávacie spoločnosti majú na premenu nádejných adeptov celé tými špecialistov. Medzi novými tanečnými krokmi sa musia učiť, čo obnáša turné po nákupných strediskách, rozhovory, koncerty a ako sa správať k fanúšikom.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.