Ach tá nedeľa, časť I.
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 24.11.2003 00:00
Kategória : Dokonalá
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Končí nádherný...celkom dobrý víkend. Užila ste si detí aj svojho muža. Ale ako začne zapadať slnko, prepadne vás známy zvieravý pocit. Mala ste ho už ako dieťa, keď sa na druhý deň v škole skúšalo.

Končí nádherný...celkom dobrý víkend. Užili ste si detí aj svojho muža. Ale ako začne zapadať slnko, prepadne vás známy zvieravý pocit. Mali ste ho už ako dieťa, keď sa na druhý deň v škole skúšalo.

Začína to v nedeľu poobede. Púšťate si tu najsmutnejšiu hudbu, nerozveselí vás ani pohárik vášho obľúbeného vína. Váš muž vám pripadá otravný a deti na obtiaž. Aj keď to tak úplne nie je, váš smútok nie je bezdôvodný. Niekde je chyba. Kde? Nedelní večer môže dokonale ukázať či vás vaša práca baví. Ak si líhate do postele nie aby ste spala, ale aby ste rozmýšľala o nezaplatených účtoch, o práci s ktorou ste pozadu a o zlých známkach svojich detí, potom by ste mali vážne uvažovať o zmene zamestnania. Ak ste v nedeľu večer otrávená ako malajský šíp a myslíte len na samé nepríjemné veci, je na to vážny dôvod. Vaše pracovisko sa zrejme zmenilo na pevnosť strachu a ako sa opäť blíži doba kedy opäť budete musieť vstúpiť do jej hradieb, narastá vaša nervozita a nedokážete robiť nič príjemného, dokonca ani na nič iné príjemné myslieť. Čo ak nemôžete alebo nechcete zmeniť zamestnanie? Ponúkame vám niekoľko pravidiel, ktoré vám pomôžu zmeniť deň hrôzy v pomerne normálnu nedeľu

22:00-penový kúpeľ
Pozrite sa na zoznam vecí, ktoré vás čakajú cez víkend. Máte na pláne veľa vecí, ktoré nestíhate počas bežných dní, napríklad veľký nákup, dať topánky do opravy, učiť sa s deťmi, kúpiť darček k narodeninám? Tak už to v živote chodí. Je tam ale niečo, čo by ste naozaj chceli robiť? Odborníci na zdravú životosprávu vymysleli veľmi užitočnú zásadu: každý deň si do zoznamu napísať vec, ktorú naozaj chcete urobiť. Môžete to robiť aj každý deň, ale v nedeľu v každom prípade. Zo začiatku pripadá každému smiešne si do diára zapisovať- 22:00 penový kúpeľ. Ale prečo to neurobiť?©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.