Lidl mrazené tipy:... a ovocné koláče máte napečené!
Autor(ka) : Eva
Dátum a čas : 22.8.2014 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Nestíhate upiecť dezert, alebo sa vám ohlásila nečakaná návšteva? Zabehnite do najbližšej predajne Lidl. Máme pre vás hneď niekoľko výborných tipov na ovocné koláče aj tortu za skvelé ceny. Niektoré stačí len rozmraziť, iné šupnúť do rúry a upiecť. Úspech u rodiny aj hostí je zaručený! A jeden si kúpte do mrazničky – pre každý prípad...

Nestíhate upiecť dezert, alebo sa vám ohlásila nečakaná návšteva? Zabehnite do najbližšej predajne Lidl. Máme pre vás hneď niekoľko výborných tipov na ovocné koláče aj tortu za skvelé ceny. Niektoré stačí len rozmraziť, iné šupnúť do rúry a upiecť. Úspech u rodiny aj hostí je zaručený! A jeden si kúpte do mrazničky – pre každý prípad...

 

Confiserie Firenze Apple Strudel – jablkovú štrúdľu z lístkového cesta  jednoducho vyberiete z obalu a dáte na pol hodinku upiecť do rozohriatej rúry. Upečená je chrumkavá, jablková náplň s hrozienkami šťavnatá. Môžete ju servírovať teplú i studenú, jemne posypanú práškovým a vanilkovým cukrom.

 

Confiserie Firenze Cherry Crumble Tart – višňový koláč s krehkým cestom, pudingovou náplňou a posýpkou, necháte 5 hodín rozmraziť pri izbovej teplote. Je výdatný a kombinácia vanilkového pudingu a višní chutí naozaj výborne. V ponuke nájdete aj koláč s vanilkovým pudingom alebo so slivkami, škoricou a posýpkou.

 

Confiserie Firenze Black Forest Gateau – Schwarzwaldská višňová torta bude ozdobou každej slávnostne prestretej tabule, ale samozrejme, môžete si ju dopriať len tak, keď máte chuť na nevšedný dezert. Krehké svetlé, aj tmavé piškótové cesto naplnené nadýchanou šľahačkou, šťavnatou višňovou plnkou a dochutené višňovým destilátom uspokojí aj  skutočného gurmána. Tortu pred servírovaním necháte rozmraziť približne 5 hodín pri izbovej teplote.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.