Zlatý Bažant Medový Porter a „Gaštanový sen“ – výnimočná sviatočná kombinácia
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 19.11.2013 00:18
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Pripravte si na tohtoročné sviatky niečo výnimočné – ochutnajte Zlatý Bažant Medový Porter v kombinácii s originálnym gaštanovo – čokoládovým dezertom „Gaštanový sen“. Recept na Gaštanový sen bol vytvorený špeciálne pre dokonalý súzvuk s chuťou tohtoročnej sviatočnej špeciality Zlatého Bažanta.

Pripravte si na tohtoročné sviatky niečo výnimočné – ochutnajte Zlatý Bažant Medový Porter v kombinácii s originálnym gaštanovo – čokoládovým dezertom „Gaštanový sen“. Recept na Gaštanový sen bol vytvorený špeciálne pre dokonalý súzvuk s chuťou tohtoročnej sviatočnej špeciality Zlatého Bažanta.

 

Sviatočná pivná špecialita Zlatý Bažant Medový Porter je pivo s charakteristicky sýtou, takmer čiernou farbou a stupňovitosťou 19 %. Jeho pena je hustá a jemne zafarbená dohneda. Ponúka výrazný korenistý buket, primeranú horkosť a lahodnú sladovú plnú chuť s jemným dozvukom sladkého medu. Jeho chuť je výsledkom dodržania tradičných receptúr, kombináciou štyroch druhov výnimočných sladov, vysokého majstrovstva varenia a dodržania správneho času zrenia. Pivo priam predurčené na sviatočné chvíle!

 

K vychutnávaniu tohto špeciálneho piva limitovanej edície, ktoré nájdete na pultoch predajní v elegantnom a praktickom štvorbalení 4x0,33l, si môžete pripraviť originálnu lahôdku  Gaštanový sen. Mix roztopenej horkej čokolády a gaštanového pyré sa dokonale snúbi s chuťami Medového Portera.  Recept na dezert vytvorený špeciálne pre Zlatý Bažant Medový Porter nájdete na Facebook profile Svetového slovenského piva Zlatý Bažant http://www.facebook.com/ZlatyBazantOfficial.

 

Ak ste si doteraz mysleli, že pivo a dezerty k sebe nepatria, výnimočná sviatočná kombinácia Zlatý Bažant Medový Porter a Gaštanový sen vás presvedčia!

 

 

Gaštanový sen - Gaštanovo-čokoládový dezert k sviatočnému pivu Zlatý Bažant Medový Porter©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.