Zatočte so škvrnami!
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 22.11.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Naše oblečenie je denne vystavené riziku znečistenia nepríjemnými škvrnami. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, niekedy stačí malá nehoda. Zablatené nohavice, mastná omáčka na tričku alebo škvrna z vyliateho vína na obľúbenej košeli. Spoločnosť Henkel Slovensko teraz prináša novú silnú zbraň. Gélové kapsuly Palmex5 Active Caps obsahujú päť moderných, vysoko účinných zložiek, ktoré dokážu odstrániť najrôznejšie druhy škvŕn a nečistôt. Pranie s Palmexom nikdy nebolo jednoduchšie!

Naše oblečenie je denne vystavené riziku znečistenia nepríjemnými škvrnami. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, niekedy stačí malá nehoda. Zablatené nohavice, mastná omáčka na tričku alebo škvrna z vyliateho vína na obľúbenej košeli. Spoločnosť Henkel Slovensko teraz prináša novú silnú zbraň. Gélové kapsuly Palmex5 Active Caps obsahujú päť moderných, vysoko účinných zložiek, ktoré dokážu odstrániť najrôznejšie druhy škvŕn a nečistôt. Pranie s Palmexom nikdy nebolo jednoduchšie!

Nové gélové kapsuly Palmex5 Active Caps obsahujú päť vysoko účinných zložiek, ktoré odstránia najrôznejšie druhy škvŕn ako mastnotu či škvrny bielkovinového a škrobového pôvodu. Sú dôkazom, že aj malé veci môžu mať veľký význam, pretože na odstránenie tých najodolnejších škvŕn stačí len jedna malá kapsula. Vďaka ich rýchlej rozpustnosti a špeciálnemu zloženiu s nimi môžete prať aj pri nízkych teplotách, čím ušetríte elektrickú energiu.

Pranie s Palmex5 Active Caps je veľmi jednoduché. Preddávkovanú kompaktnú kapsulu stačí vložiť do bubna práčky a následne pridať bielizeň. Po kontakte s vodou sa kapsula ihneď rozpúšťa, dochádza k uvoľneniu piatich účinných zložiek a výsledkom je čistá, žiarivo biela bielizeň.

 

Palmex5 Active Caps, ktorý je dvakrát koncentrovanejší v porovnaní s gélovými prostriedkami, prichádza v dvoch variantoch. Mountain Fresh na bielu a stálofarebnú bielizeň prináša vášmu oblečeniu horskú vôňu a variant Color na farebnú bielizeň udržuje farby svieže po dlhý čas.

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.