Montagne Jeunesse – nové relaxačné masky na tvár
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 21.10.2013 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Pre absolútny relax a osvieženie pleti prichádza značka Montagne Jeunesse s novými maskami na tvár, ktoré rozžiaria každý typ pokožky.

Pre absolútny relax a osvieženie pleti prichádza značka Montagne Jeunesse s novými maskami na tvár, ktoré rozžiaria každý typ pokožky.

 

Montagne Jeunesse -  Bahnová pleťová maska z Mŕtveho mora

 

Hlavnou zložkou novej masky na tvár Montagne Jeunesse je zázračné bahno z Mŕtveho mora, ktoré má absolútne unikátne zloženie s výnimočnými detoxikačnými  účinkami. Vďaka obsahu soli šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky a minerály prenikajú hlboko do pórov, ktoré zbavujú všetkých nečistôt a regenerujú prostredie pod povrchom pleti. Ďalší prísun blahodarných látok zaisťujú výťažky zo špeciálneho druhu morských rias, ktoré spomaľujú starnutie a zvyšujú elasticitu pleti. Bahnová pleťová maska je doplnená aj antidepresívným bergamotom a upokojujúcou levanduľou. Maska je určená pre normálnu, zmiešanú a tiež mastnú pleť. Po dvadsiatich minútach s bahennou maskou je pleť zrelaxovaná a upokojená.
 Objem: 15g

 


Montagne Jeunesse – Samo zahrievacia maska na tvár

Nová samo zahrievacia maska Montagne Jeunesse pôsobí ako špeciálna pleťová sauna. Jemný lávový íl a výťažok zo zázvoru pleť prirodzeným spôsobom zahrievajú, čím sa póry viac otvoria a proces čistenia pleti je efektívnejší. Lávový íl je pre kozmetické účely unikátna prírodná surovina, pleť veľmi intenzívne čistí a nevysušuje ju, ale zachováva prirodzený ochranný film pokožky. Samo zahrievacia maska Montagne Jeunesse obsahuje tiež výťažok pupalky dvojročnej, ktorá pleť dokonale vyživuje a má hojivé, upokojujúce a hydratačne účinky.

Maska je určená pre mastnú alebo zmiešanú pleť. Objem: 15g

 

Prírodná kozmetika Montagne Jeunesse

Montagne Jeunesse je napriek francúzskemu názvu anglická prírodná kozmetika. Pri vývoji sa kladie veľký dôraz aby produkty, ktoré spoločnosť vyrába a distribuuje do celého sveta, boli ekologické a šetrné k životnému prostrediu. Produkty obsahujú výlučne prírodné zložky. Produkty kozmetiky Montagne Jeunesse nie sú testované na zvieratách.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.