Štedrá nádielka vianočných produktov od Kraft Foods je konečne tu!
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 21.11.2012 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Tiež sa vám zdá, že ste sa nestihli ani obzrieť a vianočné sviatky sa už pomaly, ale isto blížia? Naši najmenší už nedočkavo vyzerajú Mikuláša a pre Ježiška majú určite už aspoň od apríla poctivo spísaný zoznam darčekov (celý rok predsa poslúchali). Vaše ratolesti sú pripravené, vy však už usilovne premýšľajte nad tým, čo Ježiško tento rok z ich dlhého zoznamu vyberie a čím obdarí vaše babičky, deduškov, tety, strýčkov, jednoducho všetkých, ktorí tento rok poslúchali rovnako ako vaše deti.

Tiež sa vám zdá, že ste sa nestihli ani obzrieť a vianočné sviatky sa už pomaly, ale isto blížia? Naši najmenší už nedočkavo vyzerajú Mikuláša a pre Ježiška majú určite už aspoň od apríla poctivo spísaný zoznam darčekov (celý rok predsa poslúchali). Vaše ratolesti sú pripravené, vy však už usilovne premýšľajte nad tým, čo Ježiško tento rok z ich dlhého zoznamu vyberie a čím obdarí vaše babičky, deduškov, tety, strýčkov, jednoducho všetkých, ktorí tento rok poslúchali rovnako ako vaše deti. Nezabúdajte, že Vianoce sú predovšetkým sviatkami kľudu a pohody, keď si s najbližšími vychutnávame spoločné chvíle – či pri štedrovečernej večeri, alebo pri sledovaní kultových rozprávok. Zahoďte všetky starosti za hlavu a nechajte sa zlákať kúzlom vianočnej atmosféry, ku ktorému určite prispeje aj bohatá nádielka najnovších vianočných cukroviniek od spoločnosti Kraft Foods.

 

Tipy na prekvapenia do mikulášskej nádielky, alebo pre vianočný čas od spoločnosti Kraft Foods:

 

Piškótový macík vo vianočnom kabáte – NOVINKA

BeBe Brumík v špeciálnom vianočnom balení obsahuje 10 kúskov obľúbených medvedíkov (30 g) s čokoládovou náplňou a poteší každého malého nezbedníka, ktorý sa už nevie dočkať nádielky od Ježiška. Na zadnej strane obalu nájdu deti aj adventný kalendár s veselými porekadlami, aby im odpočítavanie dní do vytúženého Štedrého dňa rýchlejšie utieklo.

 

Čertovský Brumík – NOVINKA

Podľa toho, ako deti poslúchali im môžu mamičky do mikulášskeho balíčka pripraviť Brumíka, ktorý sa prezliekol buď za čerta, alebo za Mikuláša. Balenie s dizajnom Mikuláša obsahuje troch Brumíkov (30 g) s mliečnou náplňou. Vzadu na krabičke nájdu malí nezbedníci návod, ako si s pomocou rodičov vyrobia a namaľujú anjelika. Balenie s čertom ukrýva troch čokoládových Brumíkov (30 g) a na zadnej strane krabičky nájdu deti návod ako si z papiera vyrobiť ozdôbku v tvare vianočného stromčeka.

 

Zahrejte sa šálkou lahodnej kávy

Novinka Jacobs Krönung Millicano v sebe spája jednoduchosť prípravy rozpustnej kávy a plnú chuť a vôňu kávy mletej. Nechajte sa zlákať novou generáciou rozpustnej kávy a doprajte si ju k vianočným koláčikom po štedrovečernom kaprovi. Ak si kávu kúpite v predvianočnom období, dostanete exkluzívne vo vybraných obchodoch ako darček lahodné pralinky Milka Crispello.

 

Vianočná škoricová nádielka – NOVINKA

Fanúšikovia legendárnych Esíčiek značky Zlaté sú odvtedy, ako sa objavila táto lahôdka na pultoch predajní, rozdelení na dva tábory. Jedni z balíčku vyzobávajú len škoricové sušienky, druhí zase tie kakaové. A práve milovníci škoricových Esíčiek sa dočkajú tejto lahôdky v samostatnom balení, ktoré je práve na trhu ako limitovaná edícia. Zo zadnej strany krabičky si navyše môže každý vystrihnúť originálne menovky na vianočné darčeky.  

 

Milka Vianočné mandle (110 g)

Vybrané mandle v mliečnej čokoláde Milka z alpského mlieka so štipkou škorice a koriandru. Lahôdka pre milovníkov najjemnejšieho sladkého maškrtenia.

Milka Adventný kalendár (200 g)

Klasický vianočný kalendár s okienkami, v ktorých deti objavia figúrky z tej najjemnejšej čokolády z alpského mlieka s mliečnou náplňou, alebo len z mliečnej čokolády. Pod každou čokoládkou je ešte aj veselý obrázok.

 

Milka Mikuláš Naps (115 g)

Papierová figúrka plná obľúbených lahodných mini čokoládok Milka, ktoré sú jednotlivo balené v pestrých obaloch. Ideálna sladkosť do mikulášskeho balíčka.

 

Milka Salónky (350 g, marcipán: 338 g)

Skutočné pokušenie v štyroch príchutiach bude skvelou maškrtou na vianočný stôl a zároveň aj krásnou ozdobou na vašom vianočnom stromčeku. Doprajte si túto dobrotu či už v mandľovej, marcipánovej, jogurtovej, alebo orieškovo-nugátovej príchuti!

 

Pralinky Milka nielen pre zamilovaných – NOVINKA

Fialová kravička si ako vianočné prekvapenie pripravila špeciálnu zimnú edíciu svojich bonboniér. Do zimného šatu sa prezliekli pralinky I Love Milka (110 g) a doplnili ich nové špeciálne vianočné pralinky s jahodovou príchuťou. Potešte svojich blízkych originálne zabalenými bonbónmi z mliečnej čokolády z alpského mlieka, ktoré sú plnené mandľovou náplňou a chrumkavými kúskami jadier lieskových orieškov, alebo mliečnym krémom s jahodovou náplňou.

 

Neodolateľné perníčky Milka pre labužníkov – NOVINKA

Pre všetkých, ktorí si nevedia predstaviť Vianoce bez sladkých a mäkučkých perníčkov máme dobrú správu. Portfólio sušienok od Milky prichádza s vianočnou limitovanou edíciou Milka ChocoHerzen (160 g), čo sú lahodné perníčky s ovocnou náplňou poliate najjemnejšou čokoládou z alpského mlieka. Zamaškrtiť si môžete na slivkovej, jahodovej, alebo jablkovej náplni.

 

Prekvapte vašich blízkych vianočnou Tatianou

Pre všetkých milovníkov klasickej Tatiany v mliečnej čokoláde s nugátovým krémom a celým lieskovým orieškom vo vnútri máme prekvapenie. Tatiana sa prezliekla hneď do dvoch originálnych dizajnov. Elegantné balenie s dvoma 129-gramovými Tatianami vo vnútri venujte na Mikuláša napríklad mamičke, balenie s motívom Mikuláša zase určite ocenia malá nezbedníci.

 

Rozsvieťte si svoje Vianoce

Výnimočnú vianočnú atmosféru si domov pričarujete s rozkošnými svetielkami od Kraft Foods. Získate ich, ak si kúpite od polovice októbra do začiatku decembra 2012 vybrané výrobky značky Milka, Jacobs Krönung, alebo Zlaté. Potom si už len nalepte svoje svetielka do okien a čakajte na Ježiška s vrecom plným darčekov.

 

Za nákup spomínaných produktov sa môžete tešiť na svetielka v podobe anjelika, zvončekov, alebo milučkého snehuliaka. Podrobné pravidlá tejto promočnej akcie sa dozviete priamo v obchodoch. Tak nečakajte a rozsvieťte si Vianoce!

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.