SodaStream Source – nádherný z každého uhla
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 15.10.2012 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Značka SodaStream predstavuje novú produktovú líniu Source navrhnutú svetoznámym dizajnérom Yvesom Béharom. Source pristupuje k materiálom a ovládaniu prístroja, ktorý prvýkrát uzrel svetlo sveta v roku 1903, novým spôsobom.

Značka SodaStream predstavuje novú produktovú líniu Source navrhnutú svetoznámym dizajnérom Yvesom Béharom. Source pristupuje k materiálom a ovládaniu prístroja, ktorý prvýkrát uzrel svetlo sveta v roku 1903, novým spôsobom.

 

Tento koncept nanovo prechádza každý element systému SodaStream vrátane ovládania, dizajnu a použitých materiálov, redefinujúc spôsob ich použitia. Jednoliaty tvar SodaStream Source vyjadruje jednoduchú efektívnosť systému, a zároveň tvorí silný dizajnový prvok v kuchyni.

 

„Som veľkým podporovateľom myšlienky spoločnosti SodaStream, ktorá sa stavia zodpovedne k životnému prostrediu. Zameral som sa na vytvorenie jednoduchého a nádherného predmetu do kuchyne, pričom som zachoval hodnoty 21. storočia,“ hovorí Yves Béhar.

 

Elegantná fľaša s vylepšeným dizajnom sa jednoduchým kliknutím pripevní k prístroju. Vrchná časť prístroja je ovládaná dotykom. Proces a intenzitu sýtenia je možné sledovať prostredníctvom LED displeja.

 

„Spolupráca s Yvesom Béharom bola pre nás veľmi prirodzená. Jeho predchádzajúca práca potvrdzuje, že uznáva rovnaké hodnoty ako SodaStream a jeho inovatívny dizajn je celosvetovo uznávaný. Výsledkom je systém, ktorý nádherne vyzerá, výborne funguje a oslovuje široké masy,“ dodáva Daniel Birnbaum, výkonný riaditeľ spoločnosti SodaStream.

 

Yves Béhar, dizajnér prístroja Source, je zakladateľom Fuseproject – dizajnovej firmy založenej v roku 1999. Jeho spolupráca s renomovanými partnermi, akými sú napríklad Samsung, Puma, Swarovski a ďalší, vyvolala medzinárodné ohlasy a uznanie. 

 

Na slovenskom trhu budú dostupné štyri farebné variácie: biela, čierna, modrá a červená.

 

Čaro noci v nových sirupoch SodaStream Night Spirit

 

SodaStream predstavuje novú špeciálnu edíciu sirupov Night Spirit s príchuťami obľúbených koktejlov.  Všetky sú nealkoholické, ich príprava aj servírovanie sú  jednoduché a zábavné.

 

S novou edíciou sirupov Night Spirit sa z hostiteľa silvestrovskej párty stane kráľ večierkov. Obľúbený koktejl, kocka ľadu, SodaStream a oslavy Nového roka sa môžu začať. Na prípravu chutného kotejlu stačí iba voda z vodovodu, niektorý z prístrojov na výrobu sódy – napríklad horúce novinky SodaStream Source alebo Revolution, veľa ľadu a sirup.

 

Šestica koktejlových sirupov s príchuťami Mojito, Cuba Libre, Caparhina, Gin&Tonic, Cosmopolitan a Margarita sa výborne hodí na silvestrovský alebo aj akýkoľvek iný večierok.

 

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.