Vianočná Hviezda ORION rozžiari každý stromček
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 18.11.2012 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Tešíte sa na Vianoce a už premýšľate, ako si ozdobíte stromček? Posledné trendy ukazujú na návrat k tradíciám, tak prečo ich nenasledovať. K slovenským vianočným symbolom vždy patrila hviezda, ktorá symbolizuje narodenie Ježiška a naplnenie večnosti. Nezabudol na ňu ani tradičný výrobca čokolád ORION a pre tohtoročné Vianoce pripravil novinku: čokoládovú Hviezdu ORION.

Tešíte sa na Vianoce a už premýšľate, ako si ozdobíte stromček? Posledné trendy ukazujú na návrat k tradíciám, tak prečo ich nenasledovať. K slovenským vianočným symbolom vždy patrila hviezda, ktorá symbolizuje narodenie Ježiška a naplnenie večnosti. Nezabudol na ňu ani tradičný výrobca čokolád ORION a pre tohtoročné Vianoce pripravil novinku: čokoládovú Hviezdu ORION.

V mnohých slovenských rodinách zdobia vianočný stromček deti. Tie za sprievodu rozprávok veľmi rady vešajú na stromček ozdoby alebo čokoládové kolekcie a tešia sa na štedrovečerné rozdávanie darčekov. Na špičku stromčeka však nedosiahnu a potrebujú pomoc rodičov.

Pripravte pre svojich najmenších jedinečné čokoládové prekvapenie a nasaďte na vrchol stromčeka zlatú čokoládovú Hviezdu ORION. Vymeňte špicu za tradičný

 

slovenský symbol, ktorý patrí k najstarším kresťanským prvkom vianočnej výzdoby. Špeciálny stojan ľahko zostavíte a umiestnite bezpečne na špičku stromčeka. Hviezda v korune stromčeka zažiari a dodá vášmu domovu príjemnú vianočnú atmosféru. Pri odzdobovaní stromčeka na konci sviatkov si s celou rodinou pochutnáte na lahodnej mliečnej čokoláde ORION.

Hviezdu ORION ale nemusíte odkladať len pre vianočný stromček. Pekne sa bude vynímať aj vo vašom okne, ktoré dozlatista rozžiari, alebo ako ozdoba štedrovečerného stola a adventného venca.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.