Ovocný nápoj pre deti so stéviou menej kalorický a bez konzervantov, s S novým Jupíkom na výlety za dobrodružstvom
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 27.5.2012 00:00
Kategória : Výživa
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Deti výlety za dobrodružstvom milujú! Nezáleží na tom, či ich vezmeme na „safari“ do ZOO, na splavovanie dravých riek v aquaparku alebo bádanie tajuplných slovenských jaskýň. Na všetkých dobrodružných výpravách môžu vašich malých dobrodruhov sprevádzať akční kamaráti z Jupík tímu a ich obľúbený ovocný nápoj Jupík bez konzervantov, s pridanou stéviou a v celkom nových trendy fľaškách.

Deti výlety za dobrodružstvom milujú! Nezáleží na tom, či ich vezmeme na „safari“ do ZOO, na splavovanie dravých riek v aquaparku alebo bádanie tajuplných slovenských jaskýň. Na všetkých dobrodružných výpravách môžu vašich malých dobrodruhov sprevádzať akční kamaráti z Jupík tímu a ich obľúbený ovocný nápoj Jupík bez konzervantov, s pridanou stéviou a v celkom nových  trendy fľaškách. 

 

Nový Jupík 0,33 L s 20-percentným podielom ovocnej zložky neobsahuje žiadne konzervanty, ani umelé sladidlá. Vďaka pridanému rastlinnému sladidlu stévia má až o 40 % menej kalórií, čo určite privítajú najmä starostlivé mamy. Napriek tomu, že je menej kalorický, pretože obsahuje menej cukru, stále výborne chutí a rýchlo osvieži.

Skrátka, nový Jupík bez konzervantov a s prídavkom stévie je ten pravý nápoj pre deti, ktoré si popri hrách potrebujú „dobiť baterky“ a hlavne doplniť tekutiny. Obľúbený ovocný nápoj v príchutiach Jahoda, Jablko, Pomaranč, Multivitamín a Cherry Cola ich príjemne osvieži a nabije energiou do nových dobrodružstiev.

Trendovú fľaška s úplne novým dizajnom, logom a špeciálnym športovým uzáverom pomohli deti navrhnúť tak, aby sa im čo najviac páčila. Je nielen zaujímavá, ale i praktická a zmestí aj do toho najmenšieho športového vaku či batôžka, takže Jupík môžu mať  na výlete, pri hrách i v letnom tábore vždy poruke.

S akčným Jupík tímom môžu zasa prežiť nové dobrodružstvá na www.jupik.com, keď zábavu vonku preruší letný dážď.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.