Túžite po brušku?
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 12.5.2012 00:00
Kategória : Rodina
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Narastá vo vašom okolí koncentrácia kamarátok s bruškom a Vy tiež túžobne obzeráte kočíky? Ak sa s partnerom pokúšate o potomka, no neúspešne, neupadajte na duchu a najmä nestresujte sa, ak to nejde hneď a zaraz.

Narastá vo vašom okolí koncentrácia kamarátok s bruškom a Vy tiež túžobne obzeráte kočíky? Ak sa s partnerom pokúšate o potomka, no neúspešne, neupadajte na duchu a najmä nestresujte sa, ak to nejde hneď a zaraz.

Plodné dni, počas ktorých je najvyššia šanca otehotnieť sú iba 2-3 v mesiaci a keďže mnoho žien má cyklus z rôznych príčin nepravidelný, nie je ľahké ich určiť.

Na pomoc prichádza digitálny ovulačný test Clearblue Digital, s ktorým spoľahlivo určíte prichádzajúce plodné dni. Praktické balenie obsahuje až 7, hygienicky separátne balených testovacích prúžkov a jeho digitálne čidlo Vám s 99%nou presnosťou potvrdí začiatok ovulácie, ktorou plodné dni začínajú. Testy Clearblue Digital navyše disponujú  jedinečným blikajúcim symbolom na testovacej tyčinke, ktorý indikuje, že test je plne funkčný.  ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.