BALEA NATURE - Nová línia prírodnej kozmetiky v dm
Autor(ka) : Petra
Dátum a čas : 11.5.2012 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Na pulty predajní dm drogerie markt pribudli ďalšie nové vynikajúce prírodné produkty pod značkou Balea nature. Táto nová línia s ekologickým zameraním uspokojí aj náročné požiadavky zákazníkov v oblasti starostlivosti o pleť. Produkty Balea nature denný a nočný krém a čistiaca emulzia v sebe spájajú osvedčené kompetencie značky Balea a silu hodnotnej bio zeleniny. V zelenine sa totiž skrýva obrovské množstvo energie a esenciálnych výživových látok. Pre našu pokožku predstavuje nielen zložku zdravej výživy, ale je pre ňu aj výborným zdrojom vitamínov.

Na pulty predajní dm drogerie markt pribudli ďalšie nové vynikajúce prírodné produkty pod značkou Balea nature. Táto nová línia s ekologickým zameraním uspokojí aj náročné požiadavky zákazníkov v oblasti starostlivosti o pleť. Produkty Balea nature denný a nočný krém a čistiaca emulzia v sebe spájajú osvedčené kompetencie značky Balea a silu hodnotnej bio zeleniny. V zelenine sa totiž skrýva obrovské množstvo energie a esenciálnych výživových látok. Pre našu pokožku predstavuje nielen zložku zdravej výživy, ale je pre ňu aj výborným zdrojom vitamínov.

 

Starostlivosť s pomocou bio zeleniny

Produkty línie Balea nature, obohatené o prírodných pomocníkov, ako sú extrakt z bio paradajok, olej zo semiačok bio brokolice a extrakt z bio uhoriek, jemne a prirodzeným spôsobom ošetrujú pokožku. Zelenina použitá v produktoch Balea nature je na 95 % prirodzeného pôvodu a pochádza výlučne z európskych záhrad. Vďaka tomu a na prospech životnému prostrediu sa môžeme vyhnúť dlhým transportom. Produkty sú bez obsahu silikónov, minerálnych olejov, parabénov a farbív a sú vhodné pre každý, dokonca aj citlivý typ pokožky.

 

24-hodinová starostlivosť o pleť

Produkty línie Balea nature sú vzájomne zladené tak, aby poskytovali optimálnu starostlivosť na každý deň. Čistiaca emulzia osviežuje pleť vďaka hydratačnému extraktu z bio uhoriek a odstraňuje mejkap a nečistoty. Extrakt z bio paradajok obsiahnutý v Balea nature dennom kréme chráni pokožku pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia, bio olivový olej ju výrazne zjemňuje a UV filter zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. Balea nature nočný krém podporuje pokožku v priebehu regeneračnej fázy počas spánku, olej zo semiačok bio brokolice posilňuje obranné bariéry pleti a ráno sa postará o jej svieži vzhľad.  

 

Balea nature čistiaca emulzia

Čistiaca emulzia s hydratačným extraktom z bio uhoriek odstraňuje mejkap a nečistoty. Ľahké zloženie osviežuje pleť, pôsobí jemne, pritom však veľmi účinne. Extrakt z bio uhoriek pochádza z ekologického poľnohospodárstva z Nemecka. Bez obsahu silikónov, minerálnych olejov,  parabénov a farbív.

 

Balea nature denný krém

Denný krém s extraktom z bio paradajok z Francúzska poskytuje pleti ochranu pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia. Bio olivový olej známy pre svoje mnohé pozitívne vlastnosti jemne ošetruje pleť. UV ochrana s posilneným UVA filtrom predchádza predčasnému starnutiu pokožky. Bez obsahu silikónov, minerálnych olejov, parabénov a farbív.

 

Balea nature nočný krém

Nočný krém s olejom zo semiačok bio brokolice z Talianska podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti. Bio olivový olej známy pre svoje mnohé pozitívne vlastnosti jemne ošetruje pleť. Olej zo semiačok bio brokolice je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva nepríjemný film na pleti. Bez obsahu silikónov, minerálnych olejov, parabénov a farbív

 



©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.