OBJAVTE SVET s.OLIVER A VYHRAJTE VÝLET DO PARÍŽA - Vybláznite sa s farbami najnovšej kolekcie jar/leto 2012
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 18.3.2012 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Milovníčky odvážneho mestského štýlu, kvality a športovej elegancie, pozor! Do nákupných centier v štyroch slovenských mestách prichádza jedinečná Fashion Road Show, ktorá vás zavedie do farebného sveta s.Oliver. Konečne je tu skutočná móda pre skutočných ľudí za dostupné ceny!

Milovníčky odvážneho mestského štýlu, kvality a športovej elegancie, pozor! Do nákupných centier v štyroch slovenských mestách prichádza jedinečná Fashion Road Show, ktorá vás zavedie do farebného sveta s.Oliver. Konečne je tu skutočná móda pre skutočných ľudí za dostupné ceny!

 

Kedy a kde to vypukne:

 

 

19.4. – 22.4.                       Bratislava Eurovea, Banská Bystrica Europa

26.4. – 29.4.                       Košice Aupark, Trenčín Laugaricio

17.5. – 20.5.                       Bratislava Aupark

 

Navyše sa pre vás chystá súťaž, v ktorej vyhráva každý. Zapojte sa do záverečného losovania o výlet do neopakovateľného Paríža a sto poukážok na nákup tovaru s.Oliver v hodnote 30 eur! Neváhajte a príďte si vychutnať najnovšiu kolekciu na jar/leto 2012.

 

Na čo sa môžete tešiť:

 

Scéna ako vystrihnutá z fotenia kolekcie na jar/leto 2012, premietanie videa z fotenia, hudba, súťaž, zábava a, samozrejme, skvelé módne kúsky s.Oliver.

 

Návštevníkov bratislavských nákupných centier Aupark a Eurovea čaká každý piatok a sobotu bonbónik – moderovaná módna prehliadka, ktorá v hodinových intervaloch predstaví vychytávky najnovšej kolekcie.

s.Oliver – To je skutočná móda pre skutočných ľudí!©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.