Trúfnite si byť najzamilovanejším párom s bonbónmi I Love Milka a vyhrajte romantický zájazd do Paríža!
Autor(ka) : Adriana
Dátum a čas : 25.1.2012 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Sviatok svätého Valentína sa rýchlo blíži a vy si už určite lámete hlavu nad originálnym darčekom, ktorým svojej láske jemne pripomeniete, že ju skrátka milujete najviac na svete. Nezabudnite však, že darček nemusí byť len v hmotnej podobe. Vaša drahá polovička určite rovnako (ak nie viac) ocení aj patrične jemný čin. Trúfnite si ju pozvať na romantickú večeru, zájsť s ňou na nákupy alebo napríklad len umyte riad.

Sviatok svätého Valentína sa rýchlo blíži a vy si už určite lámete hlavu nad originálnym darčekom, ktorým svojej láske jemne pripomeniete, že ju skrátka milujete najviac na svete. Nezabudnite však, že darček nemusí byť len v hmotnej podobe. Vaša drahá polovička určite rovnako (ak nie viac) ocení aj patrične jemný čin. Trúfnite si ju pozvať na romantickú večeru, zájsť s ňou na nákupy alebo napríklad len umyte riad. Pre prípad, že patríte medzi nekonečných romantikov, ale  aj v prípade, že romantickými vyznaniami priveľmi neplytváte, trúfnite si darovať milovanej osobe ako prekvapenie navyše sladké srdce I Love Milka plné bonbónov z tej najjemnejšej alpskej čokolády s lahodnou nugátovou náplňou. Vybrať si môžete podľa vkusu hneď z piatich rôznych variant veľkostí a dizajnu. Ak si navyše trúfnete byť najzamilovanejším párom, Milka vám vo valentínskej súťaži daruje romantický pobyt v Paríži.

 

Najjemnejšie vyznanie bez slov

 

Radi by ste pre svoju lásku spravili niečo jemného? Deň svätého Valentína je ako stvorený na to, aby ste svojim blízkym povedali ako ich máte radi. Uvidíte, že s lahodnými bonbónmi I Love Milka zaručene nešliapnete vedľa a vaša polovička sladký darček náležite ocení. Ak si nepotrpíte na dlhé reči, s bonbónmi I Love Milka si trúfnete dať svoju lásku najavo aj bez slov.

 

Trúfnite si na Paríž vo dvojici!

 

Pre všetkých zamilovaných Milka pripravila „Valentínsku jemnosúťaž“. Pokiaľ si trúfnete byť tým najzamilovanejším párom v celej Slovenskej republike, budete si môcť užiť nádherný romantický pobyt v jednom z najzamilovanejších európskych miest – v Paríži. Tak neváhajte a obaja sa zapojte do súťaže na Milka fanpage na Facebooku:  http://www.facebook.com/Milka.cz.sk .

 

 

Súťaž trvá od 23. januára do 12.februára 2012.

Trúfnite si vyhrať so svojou láskou Paríž!

 

 

 

VALENTÍNSKE BONBONIÉRY MILKA

     

 

SRDCE PRE ROMANTICKÝCH ROJKOV

I Love Milka Nut Nougat

Sladkému pokušeniu zabalenému do nežných ružových kvietkov neodolá žiadna romantická duša.

 

 

 

 

 

SRDCE PRE VŠETKY JEMNÉ DUŠE

I Love Milka Nut Nougat

Lahodné bonbóny v klasicky dekorovanej srdcovej krabičke pre všetkých, ktorí jemnosťou nešetria.

 

 

 

 

 

SRDCE PRE ESTÉTOV

I Love Milka Nut Nougat

Jemné bonbóny v srdcovej krabičke ozdobenej rozkvitnutými alpskými kvietkami potešia srdce každého, kto si potrpí na štýl a krásu.

 

 

 

 

PRALINKY „LEN TAK“

I Love Milka Nut Nougat

Zdá sa vám krabička v tvare srdca príliš osobná? Zvoľte klasický bonboniérový tvar. Radosť z lahodných bonbónov spravíte tak či tak.

 

 

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.