Trúfnite si rozdeliť sa o čokoládu Milka
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 12.1.2012 00:00
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Trikrát väčšia porcia obľúbenej čokolády Milka priamo zvádza k tomu, rozdeliť sa. S priateľmi, rodinou, šéfom, skrátka s kýmkoľvek, kto ocení jej bezkonkurenčnú jemnosť a množstvo príchutí. Súčasťou limitovanej edície pre začiatok roka je Milka Truffle and Almonds 300 g a Milka Noisette 300 g. Navyše kravička Milka oslavuje 111 rokov a pri tejto príležitosti si trúfla podeliť sa o oslavy a pozvať maškrtné jazýčky na originálnu narodeninovú edíciu. Čakajú na vás novinky v podobe 100 g Milka čokolád: Pooping candies Birthday, Chocodrops Birthday a Vanilla Puding Birthday.

Trikrát väčšia porcia obľúbenej čokolády Milka priamo zvádza k tomu, rozdeliť sa. S priateľmi, rodinou, šéfom, skrátka s kýmkoľvek, kto ocení jej bezkonkurenčnú jemnosť a množstvo príchutí. Súčasťou limitovanej edície pre začiatok roka je Milka Truffle and Almonds 300 g a Milka Noisette 300 g. Navyše kravička Milka oslavuje 111 rokov a pri tejto príležitosti si trúfla podeliť sa o oslavy a pozvať maškrtné jazýčky na originálnu narodeninovú edíciu. Čakajú na vás novinky v podobe 100 g Milka čokolád: Pooping candies Birthday, Chocodrops Birthday a Vanilla Puding Birthday.  

 

Trúfnete si ochutnať a rozdeliť sa s priateľmi o všetky novinkové Milka čokolády? Narodeninové čokolády 100 g majú totiž neuveriteľne rafinované príchute. Za Milka Pooping candies Birthday sa skrýva tá najjemnejšia čokoláda s mliečnou náplňou a praskajúcimi guličkami. Farebné kakaové dražé v mliečnej čokoláde z alpského mlieka sa skrýva v  Milka Chocodrops Birthday. Pre milovníkov vanilkovej príchute v kombinácii s mliečnou náplňou a mliečnou čokoládou je pripravená Milka Vanilla Puding Birthday.

 

A pretože 100 g je niekedy málo, najmä keď máte okolo seba plno priateľov, ponúka Milka aj trojnásobnú veľkosť. Popri už osvedčených príchutiach ako je Milka Triolade, Milka Toffee Wholenut, Milka Crispy Yogurth alebo Milka ChocoWafer, môžete vyskúšať aj novú limitovanú edíciu. Máte radi oriešky, ale nie tie veľké kúsky? Milka Noisette má jemnú lieskovoorieškovú pastu v čokoláde z alpského mlieka. A tí, ktorí nedajú dopustiť na mandle, určite ocenia Milku Truffle and Almonds s mandľovou náplňou a drvenými jadierkami sladkých mandlí.

 

Trúfnete si rozdeliť sa s čokoládou v kancelárii plnej kolegov? S Milkou 300 g to nie je problém, všetci si na nej spoločne pochutia.

 

Milka Truffle and Almonds 300g

Pre milovníkov mandlí je tu tá najjemnejšia čokoláda s mandľovou náplňou a drvenými jadierkami sladkých mandlí.

 

Milka Noisette 300 g

Podeľte sa s priateľmi o neodolateľnú 300 g čokoládu z alpského mlieka a jemnej lieskovoorieškovej pasty.

 

Milka Pooping candies Birthday 100 g

Trúfnite si osláviť narodeniny Milky s čokoládou plnou praskajúcich guličiek.

 

Milka Chocodrops Birthday 100g

V narodeninovej edícii si Milka trúfla pripraviť hravú najjemnejšiu čokoládu s farebným kakaovým dražé.

 

Milka Vanilla Puding Birthday 100 g

Pre maškrtníkov, ktorí milujú vanilkový puding je pripravená čokoláda z pravého alpského mlieka s vanilkovou mliečnou náplňou. 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.