Vianoce s Kofolou plné prekvapení - On-line priania a prívesky s obľúbeným Kofola prasiatkom
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 14.12.2011 00:52
Kategória : Štýl
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Vianoce bez Kofoly by ani neboli pravými Vianocami! K tradične populárnej vianočnej reklame s prasiatkom a obľúbenému nápoju s originálnou receptúrou vo vianočnom šate Kofola pridala tento rok ďalšie prekvapenia – on-line prianie pre všetkých svojich zákazníkov a milé prívesky v podobe farebných prasiatok. Kde sa skrýva vianočné prianie od Kofoly? Kde inde ako vo fľaši s Kofolou! Prívesky zasa môžu získať návštevníci v gastro prevádzkach.

Vianoce bez Kofoly by ani neboli pravými Vianocami! K tradične populárnej vianočnej reklame s prasiatkom a obľúbenému nápoju s originálnou receptúrou vo vianočnom šate Kofola pridala tento rok ďalšie prekvapenia – on-line prianie pre všetkých svojich zákazníkov a milé prívesky v podobe farebných prasiatok.  Kde sa skrýva vianočné prianie od Kofoly? Kde inde ako vo fľaši s Kofolou! Prívesky zasa môžu získať návštevníci v gastro prevádzkach.

 

Máte radi vianočné prekvapenia? Kofola si tento rok pre vás niekoľko prekvapení pripravila.  Aby ste objavili to prvé,  potrebujete akúkoľvek fľašu 1,5-litrovej alebo 2-litrovej Kofoly a počítač alebo laptop s kamerou. Po spustení stránky www.prianievkofole.sk  nastavíte fľašku na  určené miesto na obrazovke. Aplikácia využíva tzv. augmentovanú (rozšírenú) realitu, ktorá používa webkameru pripojenú k počítaču. Keď kamera načíta údaje na etikete,  objaví sa pred fľašou trojica prasiatok v 3D zobrazení, ktoré zaspievajú koledu. Po skončení môžete prianie spustiť opakovane, sviatočne vás naladia ďalšie koledy.

Veselé Kofola vianočné prianie môžete poslať aj svojim priateľom a zdieľať ho vo svojom profile na sociálnej sieti.  

Vianočné priania Kofola podporí formou on-line bannerovej kampane, ktorá potrvá od 8. do 24. decembra 2011 na obsahovej sieti Google a sociálnej sieti Facebook.

Prívesky v podobe prasiatka v štyroch farebných variáciách zasa môžu získať milovníci Kofoly v gastro prevádzkach a reštauráciách.  Za každú kúpenú fľašku Kofoly Extra bylinkovej 0,33 l, ktorá sa výborne hodí ku každému jedlu, dostanú nálepku a nalepia ju na kartičku. Za šesť nálepiek získajú prívesok na kľúče alebo tašku. Na nových majiteľov už čaká pripravených 10 000 prasiatok . 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.