SÚŤAŽ s Glukamedic komplex !
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 15.12.2010 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Organizmus je vystavovaný rôznym vplyvom vonkajšieho prostredia. K tomu, aby lepšie zvládalo tieto situácie, je vhodné podporiť stravu doplnkami na podporu imunity. Medzi tieto zaraďujeme aj Glukamedic komplex s obsahom beta-glukánu.

Organizmus je vystavovaný rôznym vplyvom vonkajšieho prostredia. K tomu, aby lepšie zvládalo tieto situácie, je vhodné podporiť stravu doplnkami na podporu imunity. Medzi tieto zaraďujeme aj Glukamedic komplex s obsahom beta-glukánu.   

 

Otázka:

GLUCAMEDIC – Z čoho sa získava účinná látka beta-glukán :

1. z rebarbory

2. z hlivy ustricovej

3. z púpavy

 

Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte balíček špeciálnych doplnkov stravy na podporu imunity. Stačí ak odpoviete na súťažnú otázku a balíček môže byť Váš.

 


Na stránkach www.lady.sk je uverejnený článok  v ktorom sa dozviete odpoveď na našu otázku. Keď nájdete túto odpoveď, kliknite sem a systém Vám ponúkne formulár na odoslanie, v ktorom je potrebné vyplniť odpoveď na otázku a štyri údaje - meno, priezvisko, mesto a mailovú adresu a potom odoslať.

Pozor! Ak niektorú z týchto položiek nevyplníte, systém Vás nebude vedieť zaradiť do losovania.

Súťaž trvá od 15.decembra do 19.decembra 2010. Uverejnenie výhercov bude dňa 21.decembra 2010 na stránkach www.lady.sk. Výhercovia budú kontaktovaní mailom na adrese, ktorú uviedli do formulára.

Do súťaže je možné zapojiť sa každý deň. Čím sa viac krát zapojíš, tým máš väčšiu šancu na výhru.

 

 

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ !©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.