Spravme zo Zeme lepšie miesto pre život
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 29.10.2010 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Len nedávno uplynul rok od úmrtia Michaela Jacksona. Názory na neho sú rôzne, avšak jeden jeho odkaz by sme si mali pamätať – Heal the world, make it a better place... Zdravie, rovnako ako naša planéta je len jedno, a preto by sme sa mali snažiť ho chrániť a nevystavovať zbytočnému riziku.

Len nedávno uplynul rok od úmrtia Michaela Jacksona. Názory na neho sú rôzne, avšak jeden jeho odkaz by sme si mali pamätať – Heal the world, make it a better place... Zdravie, rovnako ako naša planéta je len jedno, a preto by sme sa mali snažiť ho chrániť a nevystavovať zbytočnému riziku.

 

Ak ste zvyknutí pripravovať jedlo v klasických panviciach s nepriľnavým povrchom, vedzte, že nie sú až také bezpečné ako by sa mohlo zdať. Obsahujú totiž chemické látky PTFE a PFOA, ktoré sa pri vyšších teplotách rozkladajú na toxické plyny. Tie sú podľa najnovších výskumov pravdepodobne karcinogénne. Novinkou na našom trhu sú panvice GreenPan so špeciálnym nepriľnavým keramickým povrchom Thermolon, ktorý je na rozdiel od iných povrchov odolný až do teploty 450 °C. Navyše má dokonalú tepelnú vodivosť, čím sa šetrí energia. Oceníte i veľmi jednoduché čistenie, nadčasový dizajn a dlhú životnosť. Použiť ich môžete na všetky druhy sporákov, vrátane indukčných, dokonca i v rúre. Našej planéte pomôžeme aj tým, že panvice GreenPan sú vyrobené z recyklovaných materiálov (korpus z hliníka, rukoväť z ocele, balenie z papiera), pri ich výrobe sa spotrebuje až o 60% menej CO2 ako pri bežných panviciach.    ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.