Román z lásky a láska z románu
Autor(ka) : Mária Novická
Dátum a čas : 31.10.2000 02:00
Kategória : Osobnosti
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Keď najčítanejšia spisovateľka sveta, majsterka sladkobôľnych románov stratí hlavu, vždy ju nájde v náručí nejakého muža. Po podvodníkoch, narkomanoch a boháčoch sa našla naposledy jej krásna hlava uško pri ušku so 60 ročným Georgeom Hamiltonom, ktorý …


Keď najčítanejšia spisovateľka sveta, majsterka sladkobôľnych románov stratí hlavu, vždy ju nájde v náručí nejakého muža.
Po podvodníkoch, narkomanoch a boháčoch sa našla naposledy jej krásna hlava uško pri ušku so 60 ročným Georgeom Hamiltonom, ktorý svetu potvrdil, že sa milujú, len na sobáš to zatiaľ nevyzerá. Piate manželstvo spisovateľky ešte nie je oficiálne rozvedené.
Príbeh Danielle a Georgea napriek tomu silno pripomína hollywoodsky film zo starých čias, keď bol Hamilton najkrajším hercom mesta snov a pohyboval sa hlavne v spoločnosti, ktorú opisuje D.Steelová.. V spoločnosti, v ktorej ste chudák ak vlastníte iba jeden zámok a jedného sluhu. Spoločný život si “pár starých snov” plánuje v jej paláci na kopci San Franciska, ktorý má 52 izieb a 15 služobníkov.
Keďže obaja už vystriedali v živote všetkých možných partnerov, možno práve teraz našli čo hľadali.
A budú šťastní.


©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.