Čarovanie s plavkami
Autor(ka) : Martina Jeníková
Dátum a čas : 27.6.2000 03:15
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Napriek tomu, že práve oslavujeme prvý oficiálny letný týždeň, cirkus leto je už v plnom prúde a vás už možno chytila depresia v duchu piesne "na pláže, hore na pláže, tam sa všetko ukáže."

Ak nemáte postavu ako Pamela Andersonová a ešte si nenašetrili dosť peňazí na plastického chirurga, neostáva vám nič iné ako čarovať s plavkami a neprežierať sa. Správne plavky dokážu zázraky a tento rok je z čoho vyberať. Napriek tomu, že práve oslavujeme prvý oficiálny letný týždeň, cirkus leto je už v plnom prúde a vás už možno chytila depresia v duchu piesne "na pláže, hore na pláže, tam sa všetko ukáže."
V prvom rade však musíte vedieť, ako vyberať. Podľa typu postavy a podľa povahy. Začnime pre istotu tým menej dokonalým, aj keď každá žena je v podstate dokonalá - postavou.

Najčastejšie sužuje ženy jeden z piatich problémov:

1. Pozriete sa do zrkadla a napriek tomu, že tento rok už budete oslavovať Kristove roky, zistíte, že postavu máte ako osemnásťročná a prsia ako dvanásťročná. Dnes to nie je nijaký problém. Práve kvôli vám začali výrobcovia vkladať do horného dielu plaviek vypchávky a kostice. Plavky dobre sedia a vypchávka vám opticky pridá niekedy aj dve čísla. Ak si ešte k tomu vyberiete plavky s výrazným vzorom, nemôže sa vám stať, že vás niekto prehliadne. Len sa pod vplyvom všeobecného úspechu neprihláste do súťaže Miss mokré tričko.

2. Vaše zrkadlo prezrádza, že vy by ste podobné súťaže pokojne mohli vyhrávať a váš partner sa cíti pri vás, akoby vlastnil Pamelu Anderson. Jednoducho máte krásne prsia, len ich tá váha už trošku ťahá dolu. Aj na to recept. Stačí ak si kúpite plavky so všitou podprsenkou, ktorá prsia udrží v správnom tvare. Dobré je, ak majú aj široké ramienka aby sa vám nezarezávali do kože. Nepôsobí to veľmi esteticky. Rovnako ako výrazné vzory práve v oblasti hrude.

3. 3. V škole vás prezývali škriatok a vaše nohy sa končia tam, kde má Adriana Sklenaříková kolená? To neznamená, že sa nutne musíte vyhýbať plážam. Kúpte si plavky s tenučkými šnúrkami, ktoré umiestnite vysoko nad bod kde sa končia stehná. Ak budú mať navyše zvislé pásiky, hneď stratíte dôvod na mindrák.

Pokračovanie na budúce ...©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.