Belohorcovú, Hablovičovú a Habšudovú spája rovnaký kadernícky salón
Autor(ka) : Miriam Kuhlova
Dátum a čas : 7.4.2004 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Rovnaký kadernícky salón spája už istý čas moderátorky Zuzanu Belohorcovú, Luciu Hablovičovú i tenistku Karin Habšudovú.

Rovnaký kadernícky salón spája už istý čas moderátorky Zuzanu Belohorcovú, Luciu Hablovičovú i tenistku Karin Habšudovú.

Práve tieto tri pôvabné dámy sa cez víkend stali kmotrami jeho novootvorených priestorov v bratislavských Krasňanoch. "Krátke vlasy som mala naposledy možno niekedy v škôlke. Preto aj občas rozmýšľam, že by som chcela znova vyskúšať, aké to je. Daň za to, že sa to nedá vrátiť, je však ťažká," hovorí s úsmevom moderátorka Lucia Hablovičová, ktorá si svoju havraniu hrivu dala predĺžiť o zopár centimetrov zhruba pred rokom. Na túto skrášľovaciu, no i praktickú metódu úpravy vizáže nedá dopustiť ani tenistka Karin Habšudová. Rôznymi dĺžkami a strihmi vlasov zase prešla Zuzana Belohorcová. Atypický dvojfarebný účes, ktorý istý čas nosila, sa medzi slovenskými ženami stal trendom. "Ženy z obrazovky by mali byť motiváciou pre dámy, ktoré si televíziu pustia," vraví slovenská moderátorka českého Peříčka, ktorej vraj najviac vyhovuje momentálny účes strednej dĺžky a z vlasovej kozmetiky nedá dopustiť na kvalitné vlasové masky či zábaly. Slávnostné otvorenie nového salónu sa nezaobišlo ani bez spevu krstného otca, speváka Pavla Drapáka, ktorého sprevádzala manželka.

Copyright©2004 TASR©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.