Telo ako dôkaz
Autor(ka) : Zuzana Konečná
Dátum a čas : 4.12.2003 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

V osemnástich je pevné telo samozrejmosťou. Ale po tridsiatke začne pokožka strácať na pružnosti, a po štyridsiatke....škoda hovoriť. Zachrániť vás môže pravidelné cvičenie a spevňujúce krémy.

V osemnástich je pevné telo samozrejmosťou. Ale po tridsiatke začne pokožka strácať na pružnosti, a po štyridsiatke....škoda hovoriť. Zachrániť vás môže pravidelné cvičenie a spevňujúce krémy. Osemnástku z vás síce neurobia, ale budete vyzerať omnoho lepšie.

S pribúdajúcim vekom začína pokožka chabnúť. Môžu za to kolagénové a elastické vlákna, ktoré už neposkytujú takú oporu ako pred tým. Okrem starnutia môže tento proces ovplyvniť a urýchliť aj nadmerné opaľovanie, rýchlé pribratie napríklad pri tehotenstve alebo naopak rýchle schudnutie. Strážte teplotu. Ak si chcete zachovať pevnú pokožku čo najdlhšie, nekúpte sa nikdy vo veľmi horúcej vode. Nakoniec si vždy dajte o poznanie chladnejšiu sprchu. Ženy, ktoré šporujú majú výrazne pevnejšie telo. Bohužiaľ, pre pekné telo je treba urobiť toho viac. Aby ste dosiahli nejaké výsledky, mali by ste posilňovať minimálne dve alebo tri hodiny týždenne po dobu niekoľkých mesiacov.

Vyberte si krém
Pochybujete o účinkoch spevňujúcich krémov? Iste, ak si myslíte, že budú cvičiť sa vás, potom sa vytúžených výsledkov nedočkáte. Spolu s pravidelným cvičením sú však účinky zjavné. Krémy na telo totiž obsahujú hydratačné látky, ktoré pri dlhodobom používaní dodávajú pokožke hladší a plnší vzhľad. Keď na telo nanášate krém, povzbuďte pokožku rôznymi masážnymi technikami.
Spevňujúce a hydratačné
Tieto prípravky používajte najlepšie ráno a večer. Ak máte čas iba raz za deň, nanášajte ho radšej pred spaním. Pokožka tak bude mať dosť času, aby využila všetky aktívne látky, ktoré krém obsahuje.
Proti celulitíde
"Pomarančová" pokožka trápi mnoho žien. Zbavíte sa jej, keď skombinujete cvičenie a pravidelnú aplikáciu špeciálnych prípravkov. Nanášajte ich pravidelne ráno a večer.
Na prsia
Pokožka poprsia a dekoltu je veľmi jemná, a preto ochabuje najrýchlejšie, najmä ak sa rada opaľujete. Pravidelné nanášanie špeciálnych spevňujúcich krémov je preto nevyhnutné.
Zoštíhľujúce a drenážne
Tieto prípravky pôsobia ešte lepšie ak pokožku pre tým premasírujete. A nezabúdajte si raz za čas urobiť peeling. Aktívne látky pôsobia lepšie, ak je pokožka zbavená odumretých buniek.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.