Belohorcová v nevinne bielej, no s poriadnym výstrihom
Autor(ka) : Kristína Farkašová
Dátum a čas : 28.8.2003 00:00
Kategória : Osobnosti
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

V nevinne bielej róbe až po členky, no s nekonečne hlbokým výstrihom, sa 22. augusta t.r. na módnej prehliadke v Bratislave ukázala moderátorka Zuzana Belohorcová. Model, ktorý jej pripravila módna návrhárka Veronika Hložníková, predviedla premiérovo a zažiariť by v ňom mala o týždeň aj na slávnostnom udeľovaní cien Televízna osobnosť Markízy (TOM).

V nevinne bielej róbe až po členky, no s nekonečne hlbokým výstrihom, sa 22. augusta t.r. na módnej prehliadke v Bratislave ukázala  moderátorka Zuzana Belohorcová.  Model, ktorý  jej pripravila módna návrhárka Veronika Hložníková, predviedla  premiérovo a zažiariť  by v ňom mala o týždeň aj na  slávnostnom udeľovaní cien Televízna  osobnosť Markízy  (TOM).

"Každý rok som bola na tomto vyhlásení skôr elegantná, všedná. Teraz sme chceli  vyskúšať niečo zaujímavé, extravagantné, čím naozaj upútam," hovorí bývalá "markízácka"  moderátorka, ktorá má už ale v týchto dňoch za sebou prvé natáčanie v českej TV Nova,  kde moderuje reláciu Peříčko. Napriek odvážnemu výstrihu, pri ktorom by sa pravdepodobne väčšina žien obávala, aby niečo nevykuklo, sa Zuzana v spoločnosti  pohybovala  prirodzene a suverénne. "Tento problém sme vyriešili malým fígľom. Sú trochu prilepené  o telo,"  prezradila bez okolkov. 

Na prehliadke najnovšej módnej kolekcie Veroniky Hložníkovej, ktorá sa konala na terase  hotela  Radisson SAS Carlton, sa v "tomáckych" toaletách premiérovo  predviedli aj  ďalšie dve moderátorské tváre TV Markíza. Kým Janka Hospodárová stavila na dvojdielnu  čierno-bielu kombináciu, jej kolegyňu a priateľku Kvetu Horváthovú uvidíme v dlhých  červených šatách.  

Dvadsiatka modelov z dielne Veroniky Hložníkovej pozostávala z dvoch častí.  Kým prvú  postavila návrhárka na svetlejších jemných tónov, druhá sa niesla v znamení  tmavej  farby. "Často využívam čiernu, takže aj tu jej bolo veľa v kombinácii so zlatou a inými farbami," dodala Hložníková, ktorej prehliadka mala podtitul buďte trendy, sexy a cíťte  sa dobre. U každého ale vzbudzuje pojem sexy niečo iné. Prehliadka bola teda určitým  prierezom a diváci mohli vidieť dlhé nohavice i krátke sukne, veľké dekolty, ale aj modely až ku krku.   ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.