Ako sa zbaviť žabiaka.
Autor(ka) : Natália Krížová
Dátum a čas : 10.4.2002 00:00
Kategória : Dokonalá
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Poznáte to. V túžbe zameniť samotu za vzťah, ste si zidealizovali prvého chlapa, ktorý mal o vás záujem. Teraz ste už pochopili, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. On vám však naďalej sedí pri sukni, ako žaba na prameni. Čo robiť, keď sa z princa vykľuje žaba a neodčarujú ho ani všetky bozky tohoto sveta?

Poznáte to. V túžbe zameniť samotu za vzťah, ste si zidealizovali prvého chlapa, ktorý mal o vás záujem. Teraz ste už pochopili, že nie je všetko zlato, čo sa blyští. On vám však naďalej sedí pri sukni, ako žaba na prameni. Čo robiť, keď sa z princa vykľuje žaba a neodčarujú ho ani všetky bozky tohoto sveta?


Už prvé stretnutia boli absolútna katastrofa, lenže on nie a nie pochopiť,  že z vašej strany jednoducho nejde o lásku na prvý pohľad. Decentné narážky jednoducho ignoruje a hneď hovorí o ďalšom rande – dokonca v presvedčení, že je neodolateľný a vy sa po jeho boku priam rozplývate. Je to skrátka tak – niekedy je veľmi ťažké muža získať, ale niekedy môže byť omnoho ťažšie  sa ho zbaviť. Pre prípad, že by sa vám stalo niečo podobné, ponúkame niekoľko rád, ktoré zaručene zaženú na útek každú mužskú bytosť. Ale pozor: použite ich len v prípade, že dotyčného a jeho priateľov naozaj už nikdy nechcete vidieť!
●   Začnite mu detailne a celé hodiny rozprávať o svojom  milovanom domácom zvieratku. Žiaľ, váš štvornožec  má aj svoje muchy: napríklad sa vám ho za niekoľko rokov akosi nepodarilo  vychovať k čistotnosti a okrem toho nenávidí každého muža, ktorý vkročí do vášho života a nie je ochotný prepustiť mu miesto v posteli. Túto taktiku používal na ženy George Clooney a jeho prasiatko. Vy sa však nemusíte držať reality, v tomto prípade účel svätí prostriedky. Pokojne môžete rozprávať, že vaša doga je roztomilá a celkom neškodná a nechápete sťažnosti vášho expriateľa na jazvy , ktoré mu spôsobila, hoci máte doma iba mravce. Dodajte, že priateľ bol hysterický, lebo naozaj kvôli tým pár tichom nemusel ležať týždeň v nemocnici. Dobre, že je preč, určite by vás odhováral kúpiť ešte jednu dogu z tej istej chovnej stanice.
●   Rozprávajte mu o svadbe svojej najlepšej priateľky a aké je to len romantické, len po troch schôdzkach ju priateľ požiadal o ruku a ona dala výpoveď zo zamestnania a celé dni trávi nakupovaním a sedí v cestovkách, aby mu pripravila milé prekvapenie, vlastnoručne zostavený plán cesty okolo sveta. On musí teraz trochu pridať v podnikaní, aby tú svadbičku finančne zvládol. Zdôraznite, že svoje manželstvo si predstavujete presne rovnako, nežne mu položte ruku na plece a dôverne mu prezraďte, že celá vaša rodina si myslí, že už by ste sa mali aj vy konečne vydať, inak vystriedate viac chlapov ako lord ponožiek.
●   Hovorte o blížiacom  sa termíne na zaplatenie daňového nedoplatku a o tom, že ide o čiastku, ktorú sama nikdy nedáte dohromady a je viac ako pravdepodobné, že si budete musieť požičať od priateľov...(Presne na tom mieste sa na neho očarujúco usmejte a opýtajte sa na jeho majetkové pomery).
●   Rozprávajte o vašich expriateľoch – samozrejme veľmi podrobne – prezraďte všetky intímne tajomstvá a nezabudnite jajkať a nariekať a zdôvodňovať, prečo každý rozchod bol dôsledkom charakterových vád vašich partnerov...
●   Rozprávajte o svojej túžbe byť konečne vydatá, aby ste mohli nechať stresujúce zamestnanie a venovať sa už iba JEMU. Keďže domáce práce zásadne neznášate, budú upratovačka a kuchárka samozrejme nevyhnutnosťou, ale na vychovávateľku budete musieť byť  veľmi prísni, lebo výchova nie je žiadna zábava.
●   Rozprávajte o nechutnej infekcii na genitáliach, ktorú vám zanechal ten  hnusný expriateľ, ale zároveň ho upokojte: ,,Vôbec to nie je také chytľavé, ako sa hovorí.“
●   Celé hodiny rozprávajte o svojom horoskope a o tom, ktorí muži sa k vám hodia, pričom nezabudnite decentne utrúsiť, že iba ,,veľkorysí,  tolerantní a dobre situovaní“.
●   Odvlečte ho do mesta a pred výkladom každého zlatníctva búrlivo obdivujte diamantové šperky a medzi výkrikmi nadšenia  spomeňte, že k štýlovým zásnubám bezpodmienečne patrí aj výlet do (prinajmenšom) viedenských zlatníctiev, pretože zásnubný prsteň, náušnice a retiazka musia byť vhodne zladené a vy týmto „Juhošom a Albáncom“ neveríte, že je všetko, čo predávajú pravé. Nezabudnite spomenúť, že ste vždy boli názoru, že žena si môže nechať všetky darčeky aj v prípade, že sa zasnúbenie skončí rozchodom...
●   Veľmi zreteľne dajte najavo, že sex považujete iba za nepríjemnú povinnosť a že by ste ho strpeli iba v zákonitom zväzku a výlučne z dôvodov rozmnožovania, alebo ako darček za exotickú dovolenku.

Ak sa váš žabiak ešte ani po tom všetkom nedá na útek,  potom zabudnite na všetky pokusy byť subtílna, jednoducho zoberte nohy na plecia a utekajte preč! Ak vás napriek tomu, dobehne, berte to tak, že do vášho života zasiahol osud a kúpte si dogu.
 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.