Hviezdy v znamení Škorpióna
Autor(ka) : Martina Jeníková
Dátum a čas : 30.10.2000 11:59
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

24. októbra vstúpilo slnko do znamenia Škorpióna, aby urobilo zasa o rok staršími najväčšie zvodkyne a zvodcov zverokruhu.


24. októbra vstúpilo slnko do znamenia Škorpióna, aby urobilo zasa o rok staršími najväčšie zvodkyne a zvodcov zverokruhu.

ŠKORPIÓN od 24. októbra do 22. novembra

Tajomní, magickí, plní energie, tvrdohlaví zvodcovia a násilníci, ľudia vášní lásky a talentu. Vládnu im planéty boja a výbuchov, ale aj sily a nových vynálezov Mars a Pluto. Takí sú Škorpióni. Majú silnú vôľu, sú neústupčiví a neznesú mať nadriadených a už vôbec nie nadriadených hlúpejších a slabších od seba. Trpezlivosť a diplomacia nie sú ich silnou stránkou.
A hoci sú často menšej postavy, čo im dodáva krehkosť, sú v jednaní tvrdí a neúprosní. Ich lásky sú osudové, plné žiarlivostných scén, majetníckych vzťahov a ciest do hlbín škorpiónej duše. Cesta až na dno jeho ja, je pre Škorpióna vítaným dobrodružstvom.
Chápu, že existuje stav, vo vzťahoch, v kariére, v mysli, kedy už nenápĺňajú veci dušu až do zadusenia. Vtedy odchádzajú. Je to cesta ich rastu...Pre svoj život potrebujú sex, tak ako iní potrebujú vodu. Vážia si aj krátke sexuálne vzplanutia. Ostávajú hlboko vryté do filmového pásu ich života. Musia však byť búrlivé.
Škorpión neprežíva nič povrchne , vo všetkom musí byť hlboko ponorený. Napriek tomu má každý okamih svojho života pod kontrolou, rovnako ako má pod kontrolou peniaze. Vie, že idú ruka v ruke s mocou a túto ich vlastnosť má ešte radšej ako peniaze samy.
Pozitívne na Škorpiónoch je aj to, že natoľko neznesú chudobu, že je pre nich hnacím motorom nechať život nuly kilometre za svojimi pätami.
Ak by sa osud bránil poskytnúť im bombónik, silou vôle si ho napokon získajú.

Život hviezd zrodených v znamení Škorpióna je toho jasným dôkazom.


©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.