lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 20 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 11 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 12. August, , Dnes oslavuje Darina
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Modelkou jedine so žiarivým a krásnym úsmevom

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 25.8.2014
späť
Späť

Poslať
 

Krásny a zdravý úsmev je dôležitý pre všetkých. Sú ale povolania, kde sa akékoľvek zanedbanie v tomto smere neodpúšťa. Takým príkladom je povolanie modelky. Ženy a dievčatá z tejto profesie sa o seba musia starať po všetkých stránkach - žiarivý úsmev a svieži dych nie je cenená výnimka, ale základná povinnosť. V takom prípade skvele poslúži žuvačka bez cukru Orbit Professional s mikrogranulami, ktorá chráni zuby pred vznikom zubného kazu. 

 

Profík vo svojom povolaní - modelka a manažérka Simony Krainovej Bori Dušíková potvrdzuje, že bez úsmevu, na ktorý je radosť pozerať, to jednoducho nejde. Modelky však mávajú hektické pracovné dni a nemôžu si v jeho priebehu vyčistiť zuby. V takom prípade skvele poslúži žuvačka bez cukru Orbit Professional. Zaistí svieži dych a stará sa o zdravý úsmev kedykoľvek počas dňa.

 

Stránky módnych časopisov, prehliadky a rôzne spoločenské akcie často zdobia modelky. Viete si ale predstaviť modelku bez krásneho a zdravého úsmevu? Takú zrejme nenájdete. "Úsmev je v každom povolaní dôležitý. Ale zdravý úsmev je     v oblasti módy, respektíve v zábavnom priemysle nevyhnutnou súčasťou každodennej práce. Modelka bez krásneho a zdravého úsmevu nemá šancu na úspech," hovorí Bori Dušíková.

 

Úsmevom ukazujeme druhým trochu viac zo svojej osobnosti, náš úsmev vypovedá veľa o našej náture, rozpoložení, úprimnosti a pod. Pri práci modelky je teda o to dôležitejšie, aby úsmev pôsobil milo, prirodzene, zdravo a krásne. Bori Dušíková dodáva: "Pre klienta je pri výbere modelky dôležité, aby mala pozitívne vyžarovanie, ktoré z môjho pohľadu predstavuje i prezrádza práve úsmev. Podľa mňa by ale starostlivosť o zuby nemala závisieť na práci, ktorú

 

robíte, ale mala by byť automatickou súčasťou každodennej hygieny. Je preto dôležité chodiť k zubárovi minimálne raz ročne a vždy po jedle žuť žuvačku bez cukru. Je to i moja dennodenná záchrana počas príprav prehliadky, alebo na dlhých pracovných cestách."

 

Žuvačky bez cukru Orbit Professional sú vhodným a praktickým pomocníkom nielen pre modelky, ale pre každého, kto nemá po jedle možnosť vyčistiť si zuby.

 

Žuvačky obsahujú mikrogranule, ktoré stierajú zo zubov zvyšky potravy, odstraňujú povlak z povrchu zuba a zabraňujú vzniku zubného kazu. Žuvačky bez cukru vyrovnávajú pH v ústach, podporujú tvorbu slín a pomáhajú chrániť vaše zuby.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!