lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 12 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 5 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 10. August, , Dnes oslavuje Vavrinec
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Vykúp sa so mnou, miláčik

  Spracoval(a) : Jana Osuská
Dátum : 17.1.2002
späť
Späť

Poslať
 

Sex sa nám už akosi automaticky spája s posteľou. Na mäkkých a širokých matracoch je síce pohodlne, ale je to vždy aj dostatočne vzrušujúce? V láske sú veľmi dôležité prekvapenia, neočakávané zmeny, nové scenáre. Na sex vo vode nemusíte čakať až do leta.

Milovať sa možno takmer všade, napríklad v kúpeľni. V nej to na dôvažok môžete robiť v ktorejkoľvek dennej dobe, bez vyčkávania, na to, kedy už deti pôjdu spať. Jednoducho sa zamknete na kľúč a prúdy vody prehlušia ľúbostné vzdychy. Obyčajné umývanie je síce veľmi prozaická vec, ale spoločné čľapkanie vo vani alebo pod sprchou – to už veru má čosi do seba!
   Voda je neobyčajne erotický živel a prebúdzajú sa v nej aj otupené zmysly prepracovaných partnerov. V mori alebo jazierku sa vzrušenie stupňuje spolu s pocitom ľahkosti. Muž bez námahy nadvihne partnerku a tá môže zaujať najrôznejšie polohy, ktoré by na súši  vyžadovali akrobatický talent. Vo vani to až tak nejde, ale aj vaňa má svoje čaro. Romantický kúpeľ v kúpeľni vyžaduje romantické osvetlenie/  najlepšie sviečky /, pretože nič nepokazí náladu bezpečnejšie ako ostré svetlo žiarovky. K tomu dva poháre šampanského na okraji vane – a hneď sa budete cítiť ako hrdinovia filmu. Keď sa ponoríte do teplej vody, voňajúcej aromatickým olejčekom alebo penou, veľmi dlho sa vám nebude chcieť opustiť „pracovisko“. Ak chcete mať filmovú atmosféru dokonalú, nezabudnite na hudbu.
   Ak disponujete vaňou, do ktorej sa sám ledva zmestíte sám a pri prudšom pohybe sa vám batéria zarýva do tela, ostáva vám ešte sprcha. Sprchovací kút je však rovnako inšpiratívny a takisto vhodný pre erotickú zábavu. Dotyk mokrej pokožky partnera vzrušuje, vlhké bozky chutia celkom inak. Už samotné namydlenie tela je nielen hygienickým zákrokom, ale sledom nežných pohybov. Dodatočným zdrojom vzrušenia, najmä pre citlivé ženy a zároveň  masážou je silný prúd vody. Najskôr nasmerujte  prúd vody na ramená, nohy od  chodidiel po bedrá a potom lýtka a prsia. V prameňoch vody sa ľahko zbavíte únavy, zhodíte zo seba batoh každodenných starostí a naberiete chuť na ľúbostné hry. Takáto vodná masáž zlepšuje prekrvenie pokožky a relaxuje. Nie príliš silný prúd vody, nasmerovaný na najcitlivejšie body tela vzrušuje viac ako silný dotyk rukou alebo bozky. Sexuológovia odporúčajú ľúbostný kúpeľ najmä mužom, ktorí sa ľahko vzrušia. Silný prúd teplej, ale nie horúcej vody im umožňuje vydržať v stave vzrušenia dlhšie, pretože  oneskoruje vyvrcholenie.
  Na záver už iba jedna rada: buďte opatrní a nepošmyknite sa na mydle!

 


Diskusia k článku:

A my mame malu vanu a nemame sprchovy kut :-(((
Neregistrovaný - evulik, 26.2.2002 09:05
qrnwfdpc basowqlg limhnj adsipulwh qwbpcyenh ckto jhcsrl
Neregistrovaný - quhrcbm obgc, 21.8.2007 12:32, tsqwvmzc(`na`)mail.com
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!