lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 11 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 19. August, , Dnes oslavuje Lýdia
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Heribanovú fascinujú veci "medzi nebom a zemou"

  Spracoval(a) : Jana Osuská
Dátum : 6.8.2004
späť
Späť

Poslať
 

Neexaktné veci medzi nebom a zemou, ku  ktorým patrí aj astrológia, predstavujú pre moderátorku Alenu Heribanovú istý  spôsob harmonizácie.

"Prečítam si horoskopy, aj veci, ktoré sa týkajú napríklad anjelov  strážnych, náboženstiev, rituálov, šamanizmu. Skrátka všetko, čo súvisí s  prepojením človeka na prírodu, hviezdy, oblohu, Zem, Slnko a Mesiac. V bežnom  živote sa to prejavuje tak, že sa nezaoberám materiálnymi vecami, ale skôr  duchovnými, a to ma harmonizuje. Dáva mi to pocit väčšieho pokoja a  koncentrácie. V poznaní je veľká devíza pre človeka, hlavne teraz," domnieva sa populárna moderátorka, ktorá túto tému jemne načrtáva i vo svojej televíznej  relácii Anjeli strážni.

Dlhý čas dokáže Heribanová prediskutovať aj so známou slovenskou  astrologičkou, bývalou herečkou Vilmou Jamnickou. Tá je známa i vo vysokom veku  svojim vitálnym prístupom k životu. "Mám ňou vypracovaný horoskop. Je to  výborná astrologička a zaujímavá žena. Radím sa s ňou, keď som pred vážnym  rozhodnutím. Tak isto som mala veľa debát na túto tému aj s Marcelou  Laiferovou, ktorá sa tak isto dlhé roky zaoberá astrológiou. Ale najmä o tom  veľa čítam, to ma priťahuje," hovorí inak pragmaticky zmýšľajúca Heribanová a  pokračuje v úvahách: "Sú veci v živote, ktoré nikto nikdy v živote exaktne  nedokázal a astrológia k nim patrí. Astronómovia tvrdia, že je to paveda a  hlúposť. Keď však dokážu hviezdy vplývať na moria tak, že je odliv tri  kilometre od pobrežia, prečo by nevplývali hviezdy na človeka, ktorého  organizmus sa skladá z 90 percent z vody? Preto sme my ľudia rôzni, pretože sme sa narodili vždy v iný okamih, na inom mieste, s iným rozložením hviezd na  oblohe. Takže si myslím, že hviezdny magnetizmus, a teda astrológia má obrovský vplyv na vedomie, podvedomie aj pocity každého človeka. Astrológia ma zaujíma,  pretože je pocitová, emotívna, neexaktná a ponúka obrovské množstvo fantázie."  Moderátorka si vraj rada prečíta aj denné horoskopy, ale ako so smiechom  podotkla, zapamätá si iba tie dobré.

Copyright©2004 TASR


Diskusia k článku:

je to preafektovana krava.
Neregistrovaný - krekre, 8.8.2004 19:55
Ona?
Neregistrovaný - Jola, 18.1.2007 14:43
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!